Spoiler Alert 2022, LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Spoiler Alert 2022, LGBT Temalı Film

Çalıştığı televizyon kanalında dizi yorumculuğu yapan Michael, yalnız başına yaşayan ve işi ile ev arasında pek bir uğraşı olmayan biridir. Yaşamında biri uzun zamandır olmamıştır.

Slon Elephant LGBT Temalı BL Film
The Thing About Harry (2022) LGBT Temalı Film
Marry My Dead Body (2022) LGBT Polisiye Film

Spoiler Alert 2022, LGBT Temalı Film. (Spoiler Uyarısı) Michael Ausiello romanından perdeye uyarlanan film 1 saat 52 dakika uzunluğunda. Gay aşk, gay sevgili, eş cinsel sevgili, orta yaşlı eş cinselik temalarına sahip drama ayrıca BL (boys’ love) etiketine de sahip. Şimdi ABD yapımı filmin konusu ve özetine tabii ki yorumlarına sıra geldi.

Daha fazla LGBT temalı filmler, diziler, Asya BL dizileri ve filmleri için site menüsünden yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en güncel film ve dizilere yönlendirecek. Yorum ve LGBT içerik önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Spoiler Alert 2022, LGBT Temalı Film Konusu

Çalıştığı televizyon kanalında dizi yorumculuğu yapan Michael, yalnız başına yaşayan ve işi ile ev arasında pek bir uğraşı olmayan biridir. Yaşamında biri uzun zamandır olmamıştır. Olacak gibi de gözükmemektedir. Çocukluktan kalan bazı anıları, onu yaşamının adeta bir sitcom dizisi gibidir. Annesi ve babası çocukken ölmüştür. Kardeşleri ile de neredeyse hiç görüşmezler hepsi uzak eyaletlerdedir.

Tam nu sırada Michael bir partide ilginç bir adamla tanışır. Sanatla ilgilenen ve çok seyahay eden Kit, ev arkadaşı ile birlikte yaşar. Michael ile hemen kaynaşırlar. Birbirlerini tanımaya ve beraber eğlenmeye başlarlar. Tam bu sırada Kit’ın anne ve babası, Kit’in apantisit ameliyatı olması nedeni le yanına gelecektir.

Spoiler Alert 2022, LGBT Temalı Film
Spoiler Alert 2022

Ailesinin gay olduğunu bilmediği Kit endişelense bile, anne babası durumu öğrenince tepki vermez ve oğullarının gay olmasını sorun etmezler. Artık aynı eve taşınan sevgililer 13 yıl birlikte olduktan sonra aralarında ufak tefek sorunlar çıkar ve bu sorunlar büyür.

Bir süre ayrı yaşamaya karar verirler. Bu sırada kanser teşhisi konulan Kit tedaviye başlarken iki sevgili yeniden bir araya gelir ve evlenirler. Kit ölünce, Michael artık kendine yeni bir yaşam kurmak için başka bir kente gitmeye karar verir. Michael’in kendisine üzüntü vereceğini bilse de onunla harika bir 13 yıl geçirmiştir. Unutulmaz anıları olmuştur. Yaşamını, çocukluk hatıralarını, işini arkasında bırakan Michael belki de bu yeni yaşamını ölen kocasına borçludur. Genel olarak sakin ilerleyen fakat izleyicisine iyi bir romantizm, komedi, aşk, dram sunan film 7 puan değerinde.

Oyuncular

Ayrıca Michael (Jim Parson) The Big Bang Theory, Partideki Çocuklar (LGBT temalı) Hollywood (LGBT temalı) Young Sheldon gibi film ve dizilerden tanınıyor. Kit ( Ben Aldrige) Boys on Film 22: Love to Love (LGBT temalı) filmden dd izleyici tanıyacaktır.

Dizi puanlaması IMDb

7.3
TOPLAM PUAN
Screenplay: 8
Görüntü: 7
Oyunculuk: 8
Akıcılık: 6
Müzik: 7
LGBT Tema: 8
Spoiler Alert 2022 puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0