Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi

Roman uyarlaması dizinin konusu ve özeti. Lise son sınıfta Daonuea okul takımındaki Khabkhluen'e aşıktır. Birbirlerini tanımzasalar da ona aşkını itiraf eden Daonuea reddedilir.

Love in the Air 2022 Tayland BL Dizi
Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi
Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi

Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi. BL roman uyarlaması olan 8 bölümlük LGBT gay sevgili, aşk, temalı komedi, gençlik, LGBT okul dizisi. Dizi 45 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Asya gay LGBT (BL boyd love) temalı dizi, manga, roman bakımında oldukça fazla içeriğe sahip. Dizi genç gay sevgililerin önce birbirlerini reddetmeleri ve üniversitede tekrar karşılaşmalarını konu ediniyor. Bilindik, Tay BL dizi çekimleri, görüntü ve okul, öğrenci temaları dizide bulunuyor.

Yüzlerce LGBT gay temalı film, Asya filmleri, dizileri, televizyon şovları, animasyonlar için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Site menüsünden daha fazla içeriğe ulaşabilirsiniz. Siteye içerik göndermek ya da editör olmak isterseniz kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi Konusu

Roman uyarlaması dizinin konusu ve özeti. Lise son sınıfta Daonuea okul takımındaki Khabkhluen’e aşıktır. Birbirlerini tanımzasalar da ona aşkını itiraf eden Daonuea reddedilir. Eğitimini tammalamak için Almanya’ya gidecektir. Üniversite okumak için tekrar Taylan’a gelen Daonuea okulun ilk gününde katıldığı toplantıda okulun yıldız öğrencisi adayı olarak gösterilir. Burada yeni arkadaşlar edinirken lisede aşkını itiraf ettiği Khabkhluen da olaradadır. Aynı arkadaş grubunda takılmaya başlarlar. Daonuea’ın hala âşıktır. Fakat artık okulun popüler öğrencisi kendisi değildir.

Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi

Star and Sky: Star in My Mind

Üniversite etkinliklerine ve yarışmaya katılmak için aynı okulun öğrenci yurdunan yerleşirler. 4 kişilik aynı odada kalmaya başlarlar. Her geçen gün aralarında bir çatışma, laf atışma olur. Fakat bütün bunların arasında Khabkhluen gizlediği ve söyleyemediği duygularını hissetmeye  başlar. Gay kimliği arkadaşları tarafından bilinen Daonuea pes etmez. Acaba liseden beri devam eden bu aşk sonunda gerçeğe dönüşecek ve bu tatlı rekabet iki arkadaşın birbirlerini daha iyi tanımalarına neden olacak mıdır? Yoksa Daonuea aşkına karşılık bulamayacak pes edecek midir?

Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi

Star and Sky: Star in My Mind

İzleyici İncelemesi Yorumu

Diziyi görüntü yönetimi, klasik Tay BL dizileri açısından değerlendirecek olursak yine bilindik oyuncu seçimleri ile başlamalıyız. İnce yapılı oldukça yakışıklı, bol makyajlı oyuncular her zaman için Asya dizilerinde gerçekliğin önündeki engeldir. Bütün öürencileirn süper zengin olması, lüks arabalar, temiz sokakar ile tam bir mükemmeliyet karşımıza çıkar. Bu mükemmelik ve doğallıktan uzak ortam beni her zaman rahatsız etmiştir. Konu ise roman uyarlaması olduğunu söyleyerek eleştirecek olursam, sıradan bir gay sevigili LGBT okul dizisinden ibaret. Roman uyarlaması ve dizideki zor aşk sevgili teması, Tayland ya da Asya BL izlemeyi seven izleyiciler için tercih nedeni olabilir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi

Yorumlar

WORDPRESS: 0