Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi

Jo Yoo Jae ve Seo Han Joon hem çocukluk arkadaşı hem de çok sıkı dosttur. Aralarındaki ilişki çok iyi giderken Seo Han Joon arkadaşına karşı birşeyler hissetmeye başlar.

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi
Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Crazy Handsome Rich 2023 Tayland BL Dizi

Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi. Güney Kore yapımı BL dizi, LGBT roman (kitap) uyarlaması. 8 bölümlük mini dizinin her bölümü ortalama 17 dakika uzunluğunda. Day aşk, gay sevgili, LGBT temalı dizile etiketine sahip Asya yapımı dizi BL izleyicisi için ortalama bir öykü sunacak.

Daha fazla LGBT gay temelı filmler, biirler geniş BL arşivi; Netflix, Prive Video, Disney+ yapımları, sov programları için site menüsüne bakanbilirsiniz. Yukarıdaki renli düğmelere dokunarak popüler film ve dizilere erişebilirsiniz.

Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi

Jo Yoo Jae ve Seo Han Joon hem çocukluk arkadaşı hem de çok sıkı dosttur. Aralarındaki ilişki çok iyi giderken Seo Han Joon arkadaşına karşı birşeyler hissetmeye başlar. Bu sırada Jo Yoo Jae kız arkadaşından ayrılır. İki arkadaş üniversite sınavların ahazırlanacaktır. Hatta aynı evde kalmayı planlarlar.

Fakir ve borçları olan ve annesinin zor şartlar altında çalıştığı Seo Han Joon boks salonunda çalışır ve bir yandan da boks öğrenmeye başlar. Bu sırada yakın arkadaşı ve dostuna olan aşkı da her geçen gün artan Seo Han Joon zor günler yaşayacaktır.

Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi
Star Struck (2023)

Maddi durumları bir anda iyileşen ve borsada para kazanan Jo Yoo Jae’nin ailesi artık oldukça rahatlamıştır. Bu sır ve diğer olaylar iki arkadaşın ilişkilerini zorlar. Fakat herşey düzeldi derken Seo Han Joon arkadaşını sevdiğini ve her şeyi on aolan aşkı için yaptığını söyler. Fakat bu aşkı küçümseyen ve tuhaf bulan Jo Yoo Jae gerçek duygularını dile getirecek midir?

Güney Kore LGBT gay temalı dizi, görüntü ve mekan olarak gerçekliği daha fazla yansıtıyor. Tabii ki süslü ve aşırı makyaj artık Asya dizilerinin gerekliliği olduğu için bundan bahsetmiyoruz bile. Genel olarak basit bir aşk, araya serpistirilmiş dram, duygusaalık ile izleyicisine ortalama bir BL izleme keyfi sunacak Star Struck’ı takip listenize almak sizin karraınız.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 6
Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0