Stay by My Side (2023) Tayvan LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Stay by My Side (2023) Tayvan LGBT Temalı BL Dizi

Hareketli ve oldukça muzip Xia, büyükbabası tarafından büyütülmüştür. Ayrıca doğaüstü güçler ve hayaletler ile ilgili büyülerle uğraşır.

Ocean Likes Me Güney Kore LGBT BL Dizi
The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi

Stay by My Side (2023) Tayvan LGBT Temalı BL Dizi. Uzak doğu LGBT gay temalı diziler ya da BL (boys’ love) izleyicisi için 10 bölümlük dizinin her bölümü ortalama 20 dakika uzunluğunda. Dizi ayrıca hayalet, doğaüstü güç gibi temaları da içeriyor. Bu temaları seven izleyici için bilindik konuya sahip bir gay aşk öyküsü olacak. Yine diziyi eş cinsel (gay) okul dizileri, gençlik aşkı gibi etiketlere de dahil edebilriz.

Daha fazla LGBT kategorisinde BL (boys’ love) GL (girls’ love) dizileri, filmleri izlemek için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelrere dokunarak en popüler kategorilerdeki film ve dizilere ulaşacaksınız. Yorumlarınızı unutmayınız.

Stay by My Side (2023) Tayvan LGBT Temalı BL Dizi

Hareketli ve oldukça muzip Xia, büyükbabası tarafından büyütülmüştür. Ayrıca doğaüstü güçler ve hayaletler ile ilgili büyülerle uğraşır. Hayaletlerin sesini duyabileceğini iddia eder. Bu iddia gerçekleşecektir Xia, yanlışlıkla hayaletleri duyma yeteneğini kazanır. Tüm gün boyunca kulanlarına hayalet sesleri, uğultular gelmektedir.

Bu sırada okulda basketbol kulübünde oynar. Yine arkadaşları ile basket oynadığı günerin birinde hukuh okuyan çok zeki, başarılı bir o kadar da soğuk Chi ile karşılaşır. Xia, ilk bakışta Chi’nin ilgisini çekmiştir. Bu rastlaşma devam edecektir. Sonuç olarak Chi, Xia’nin oda arkadaşı olacaktır. Dağınık ve şımarık hareketleri ile ergenleri andıran Xia ile aralarında ttalı bir rekabet başlayacaktır.

Stay by My Side (2023) Tayvan LGBT Temalı BL Dizi
Stay by My Side (2023)

Hayaletleri duyduğundan beri oldukça rahatsız olan Xia, yeni oda arkadaşı yanında olunca bu sesleri duymadığını keşfeden. Chi ise çoktan âşık olmuştur. Okulda dedikoduları bile çıkmıştır. Birbirlerine oldukça yaklaşan arkadaşlar arasında bir aşk yaşanacak mıdır? Xia, basketbol takımı için Chi’e yaklaşmak ve onunla arkadaş olmak zorundadır. Fakat bir yandan da ondan hoşlanmaya başlamıştır. acaba gerçekten bu bir aşk mi yoksa takım için sahte bir ilgi midir?

LGBT temalı Tayvan yapımı BL dizi izleyiciye ortalamaya yakın ve bilindik, alt öyküleri olmayan basit bir dizi sunuyor. Mini dizi niteliğindeki yapım gerek senaryo metni gerekse BL teması ile sıradan bir dizi denilebilir. Yine de izleyip izlememek boys’ love seven izleyiciye kalmış.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Stay by My Side (2023) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0