Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Yeni işinde ilerlemek için elinden geleni yapan Pat, iş ortamından pek de memnun değildir. Özellikle çalışanlar oldukça dedikoducudur.

A Breeze of Love 2023, Güney Kore BL Dizi
Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi

Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi. 2023, Tay BL, LGBT gay aşk, romantizm, sevgili konulu dizi 12 bölüm ve her bölüm 45 dakika. LGBT Asya dizileri, eşcinsel romantizm temalarındaki dizi ayrıca iş çalışma temalı, patron çalışan temalı BL dizileri arasında. LGBT BL roman serisi uyarlaması olan Step by Step İzleyicisine ortalamaya yakın bilindik bir öykü sunuyor.

Daha fazla LGBT gay dizileri, BL filmler, Asya yapımları, Netflix, Prime Video yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak popler içeriğe erişebilirsiniz,

Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Yeni işinde ilerlemek için elinden geleni yapan Pat, iş ortamından pek de memnun değildir. Özellikle çalışanlar oldukça dedikoducudur. Tam bu sırada Pat, patronu olduğunu öğreneceği Jeng ile talihsiz bir karşılaşma yaşayacaktır. Jeng, ekibini toparlamak ve bir an önce işleir ve projeleri yoluna koymak zorundadır. Bu konuda uyarılmıştır.

Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
Step by Step

Ayrıca ortağı olduğu olduğu restoranda da iyi işler çıkarmaya çalışan Jeng, yeni çalışanı ile ilgilenmeye başlamıştır. Bir yandan sert, uyumsuz ve çalışanlarını çok sıkan Jeng için olumsuz yorum yazan Pat, patronundan korkarken diğer yandan da her geçen gün ona yakınlaşacaktır. Bazı tesadüfler onları bir aray agetirecektir. İşteki sorunlar giderilecek midir? İkili sevgili olacak mıdır? Jeng kendini ve ekibini değiştirecek ve yeni bir ilişkiye başlayacak mıdır?

Dizideki diğer çift ise Jaab ve Put arasındaki ilişki konu ediliyor. Dizi bilindik patron çalışan arasındaki romantizmi konu edinen BL dizilerden. Özellikle bu temeyı seven LGBT gay temelı dizi izleyicisi yapımı tercih edebilir. Genel olarak standart bir BL izleyecek olan izleyici aslında benzeri birçok dizi izlemiş olabilir.

Dizi punalaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
BL Tema: 6
Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Yorumlar

WORDPRESS: 0