Su Mucizesi ve Japon Masaru Emoto Deneyi

Ana SayfaBilim

Su Mucizesi ve Japon Masaru Emoto Deneyi

Masaru Emoto Su deneyinde suya küfredilip kötü söz söylendiğinde suyun buna tepki verdiğini; suya iyi sözler söylendiğinde de suyun bu sözlerden hoşnut olup harika kristaller oluşturduğunu bulur

Hologram Nedir? Hologramda mı Yaşıyoruz? Evren Hologram mı?
Kuantum Dolanıklık Nedir? Çoklu Kaderler ve Gerçekler
Higgs Bozunu (Parçacığı) Nedir?

Su mucizesi, Japon araştırmacı Masaru Emoto tarafından 90’lı yıllarda yapılan deneylerle insanları şaşırtmıştır. Suyun Gizli Mesajı kitabında yazar bu deneylerden bahsetmiştir. Su, insanı dinler ve anlar. Bir neci bilinci varmış gibi davranır. Yaşam aslında bir enerjidir. Her şey titreşir. Sicim teorisine göre atomu oluşturan parçalar iki boyutlu titreşen sicimlerin titreşimlerine göre oluşurlar. Evrenin temeli, bilgi, enerji, titreşim olduğuna göre insan ve doğa bu kadar kaba ve maddi olmak zorunda mı? Her şey gözle görünür olmak zorunda mı? Yaşamın ardında Bohm’un “saklı düzen” olamaz mı?

Yaşam aslında bir enerjidir. Her şey titreşir. Sicim teorisine göre atomu oluşturan parçalar iki boyutlu titreşen sicimlerin titreşimlerine göre oluşurlar. Evrenin temeli, bilgi, enerji, titreşim olduğuna göre insan ve doğa bu kadar kaba ve maddi olmak zorunda mı? Her şey gözle görünür olmak zorunda mı? Yaşamın ardında Bohm’un “saklı düzen” olamaz mı?

Su Deneyi

Su… İnsan vücudunun %70’ini, dünyanın ise 4’te 3’ünü su oluşturur. Dr. Masaru Emoto suyu incelemeye karar verir. Su bilindiği gibi kristal oluşturur işte Masaru Emoto suyun çok iyi bir enerji iletici olduğunu düşünür ve yüklediğimiz düşünce enerjisine göre su kristalleşir der.

Su Deneyi Kristali

Deneylerinde, suya “aptal” “salak” gibi kelimeler söylerler. Su doğru düzgün kristal oluşturamaz. Şeytan, melek, teşekkür ederim gibi kelimelerin söylendiği su örnekleri harika kristaller verdiği gibi kristaller kelimelere ve olumlu duygulara benzer şekiller oluşturur. Özellikle teşekkür ve şükran kelimeleri suyun kristallerinin çok kaliteli oluşmasına neden olur

Masaru Emoto

Kolektif Bilinç ve Morfik Alanlar

Dr. Rupert Sheldrake, görmediğimiz dünyanın olduğunu ve morfik alanda büyük bir bilgi ve enerji iletişiminin olduğunu söyler. İyi niyetler iyi niyetleri tetikler. Toplu iyilikler, iyi düşünceler morfik alanda toplanır ve telepatik bir şekilde zihinden zihne aktarılır. Bir toplumun olumlu düşünmesi, yaşama olumlu mesajlar vermesi diğer insanları da etkiler. Örneğin, öfkenin ve isyanın arttığı bir yerde bu enerji morfik alanda yayılabilir.

Dünyaya ektiğimiz her bir olumlu ya da olumsuz düşünce katlanarak büyüyebilir. Örneğin televizyonda kadına şiddet olaylarının ya da çocuk kaybolma olaylarının arttığına dair haberleri bolca görüyoruz. Bu kötü enerji dalgalar halinde yayılıyor olabilir. Oysa kötü 3. Sayfa haberleri morfik alana yani ortak enerji ve zihin alanımıza kötü notlar ve tembihler bırakıyor olabilir.

Teşekkür ederek, yaşamı severek ve iyi niyetimizi sık sık dile getirerek mutluluk ve huzur salgınını morfik alanda başlatmalıyız, ne dersiniz?

Suyun Gizli Mesajı Kitabı için buraya dokunun.

Yorumlar

WORDPRESS: 0