Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film

Manuel, yaşadığı kısıtlı ve sıkıcı ortamda çocukluk arkadaşı ve arkadaş grubu ile müzik yaparlar. Müzik grubunun çalışma şartları da oldukça zor gerçekleşir.

Semantic Error: The Movie (2022) LGBT Film
Cobalt Blue Kobalt Mavisi (2022) Filmi LGBTQ Drama
Punch Drama, Sports (2022) LGBT Gay Temalı Film

Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film. Ajjantin yapımı LGBT gay temalı film. Film BL yani boys’ love sayılacak bir öyküye sahip değil. Gay sevgili, gay aşk temalarını izlemek isteyen izleyici galiba aradığını bulamayacak. Ayrıntıları aşağıda bulabilirsiniz. Eşcinsel genç, cinsel yönelimini keşfetme, bromance, arkadaşına âşık olma gibi temaları da içeren dramanın detayları aşağıda.

Daha fazla LGBT kategorisinde gay temalı film, diziler, belgeseller ve Netflix, Prime Video yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler kategorilere erişim sağlayabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayın.

Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film

Manuel, yaşadığı kısıtlı ve sıkıcı ortamda çocukluk arkadaşı ve arkadaş grubu ile müzik yaparlar. Müzik grubunun çalışma şartları da oldukça zor gerçekleşir. Arkadaş grubunda özellikle çocukluk arkadaşı Felipe kız arkadaş edinme meraklısıdır. Terkedilmiş eski kamyonetlerini kız arkadaşları ile beraber olmak için yeniden dizayn eden Manuel ve Felipe aslında eşcinsel kimliklerinin açığa çıkmaması için ve birbirleirne açılamadıkları için kız arkadaş edinirler.

Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film
Sublime 2022

Manuel’in annesi ile babası geçinemez. Bu geçimsizlik de filmdeki drama kaynağı denilebilir. Bir yandan müzikle uğraşan arkadaşlar diğer yandan özellikle Manuel, birlikte olmayı hayal ettiği arkadaşı Felipe’nin kız arkadaşından ayrılıp tekrar biri ile görüşmesini kıskanacaktır. Fakat sırları kısa sürede açığa çıkacaktır. İzleyici filmin sonun akadar öpüşme ya da sıcak bir BL beklecek ama bulamayacak.

Film akıcılık bakımından başarısız. Zaten eşcinsellik ya da boys’ love teması neredeyse hiç yoktur. Sıkıcı bir işleyişe sahip filmde, LGBT tema dışında her şey var. Özellikle müzik gurubunun toplanması, Manuel’in ailesinin yapmacık draması filmi başarısız yapan etkenlerden.

BL izleyicisi galiba aradığı aşk, sevgili temasını bulamayağı gibi ne izlediğini de anlamayacak. Yine de izlemek ya d aizlememek size kalmış bir şey. Gay temalı filmleri (Gay themed Film) izlemeyi seviyorsanız, izleyebilirsiniz. Fakat aradğınızı bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Film puanlaması IMDb

6.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 6
Görüntü: 6
LGBT Tema: 6
Sublime 2022 LGBT Gay Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0