SunsetxVibes (2024) Tayland BL Dizi (Thai BL Series)

Ana SayfaAsya BL Dizileri

SunsetxVibes (2024) Tayland BL Dizi (Thai BL Series)

Tuhaf rüyalar gören ve bir türlü bu rüyaları anlamlandıramayan Salin en yakın arkadaşları olan Pim ve Yotha ile birlikte stajyerlik için başvuruda bulunurlar.

Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi
Night Dream Tayland LGBT BL Dizi
Knock Knock, Boys! (2024) Tayland (Thai) BL Dizi

SunsetxVibes (2024) Tayland BL Dizi (Thai BL Series). 2024 yapımı BL roman (web romanı) uyarlaması LGBT kategorisindeki dizi 12 bölüm. Her bölüm 50 dakika uzunluğunda. Thai BL series, gay aşk, BL (boys’ love), gizem, ofis, etiketlerindeki eşcinsellik temalı dizinin konusu ve yorumlarına geçelim. Bu sayfayı okuduktan sonra diziyi izle!

🏳️‍🌈Yüzlerce LGBT (BL, GL) kategorisinde film ve dizi için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelerde en popüler içeriği bulacaksınız. Yorum, beğeni, sosyal medya paylaşımlarınızı unutmayınız.

SunsetxVibes (2024) Tayland BL Dizi (Thai BL Series) Konusu ve Yorumları

Tuhaf rüyalar gören ve bir türlü bu rüyaları anlamlandıramayan Salin en yakın arkadaşları olan Pim ve Yotha ile birlikte stajyerlik için başvuruda bulunurlar. Yeni mezun oldukları için reklamcılık ve tasarım hakkında bir şey bilmeseler de stajda tasarım gurubuna seçilirler. Aralarına yeni arkadaşları ve stajyer Sam da katılır.

Salin, telefonundaki arkadaş bulma uygulamasında eşleştiği Sunset adlı gizemli erkekle sohbet halindedir. Gizemli bu adamın kim olduğunu çok merak eder. Artık buluşma zamanı gelmiştir, Sun’a buluşma teklifi edecektir. Bu sırada arkadaşları ile de stajda bir yerlere gelebilmek için çabalarlar.

Ekipteki Sam, Yotha ile ilgilenmektedir ve onunla çıkmak için elinden geleni yapacaktır. Staj eplenceli bir biçimde devam ederken uygulama arkadaşı ile tanışan Salin, haftalardır konuştuğu chat arkadaşının ve sevgili adayının ajansın başkanı olduğunu öğrenecektir. Bu onun için oldukça şok edici olacaktır.

Diğer yandan ajanstaki aksaklıkları gözetlemesi için stajyer olarak çalışmaya başlayan Sam de Sun’ın kardeşidir. Bu gerçeği uzun süre kimse bilmeyecektir. Dizi bilindik abartılı renkler ve oldukça abartılı artık gerçeklikle ilgisi olmayan adeta fanteziye kaçan makyajlı oyuncular ve lüks mekanlar ile Tayland BL klasiği denilebilir. Dizide rüyaların gizemi, Sam ve Yotha arasındaki ilişki üzerinden devam edecek.

Yorumlarınızı bekliyoruz!

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
SunsetxVibes (2024)

Yorumlar

WORDPRESS: 0