Tanrının Unuttuğu Yer BL Gay Aşk Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Tanrının Unuttuğu Yer BL Gay Aşk Filmi

İnsan bazen terkedilmiş hisseder, doğa kadar vahşidir. Ama her şeyin bir sınırı olmalı

Looking The Movie LGBT Gay Temalı Film İzle
LGBT Eş Cinsel Temalı Güncel BL Filmler En iyi Öneriler
Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film

Tanrının Unuttuğu Yer BL Gay Aşk Filmi. İngilizce adı God’s Own Country olan gay sevgili BL temalı film 2017 yapımı bir drama. Adı üstünde dağ başı işte uzatmaya ne gerek var ki! Biz de buna benzer biraz argo bir ifade de vardır ya! … siktir ettiği yer diye. İşte filmin ortamı tam da böyl. Gay olmak daha doğrusu LGBT birey olmak dünyadaki en zor insanlık hali. Bir de böyle bir yerde dağ, taş, hayvan, ot, böcek dolu bir yerde insan da yoksa işler daha da zor. Gay aşk filmleri ya da global ifade ile Boy’s Love (BL) filmleri izlemeyi seviyorsanız bu filmi de izleme listenize eklemelisiniz. Bu giriş paragraflarında her zaman bir kaç satır sosyal mesaj verirdim. Bu defa mesaj falan yoktur. 🙂 Filme geçeceğim.

Daha fazla gay aşk, sevgili BL film için buraya dokunun.

Tanrının Unuttuğu Yer BL Gay Aşk Filmi

Yer Kasabadan uzak bir çiftlik, koşullar zorlu, yaşam belirtisi yoktur. İnsnalardan uzakta hayvanlarla uğraşan ve boş zamanlarda kasabada alkol alıp seks yapan Johnny, iki haftalığına çiftliğe çalışmaya gelen Romen Gheorghe ile aralarında en az doğa kadar vahşi, didişmeli, hırçın bir aşk başlar. Günübirlik ilişkilere alışkın olan, şarhoş olup seks yapmadan başka bir şey bilmeyen Johnny’i le sağlam bir ilişki kuramayacağını anlayan Gheorghe çiftliği terk eder. Johnny, serseriliği, alklü ve günübürlik ilişkileri bir kenara itip aşkının peşinden gider. Acaba aşkı geri kazanabilecek midir?

Tanrının Unuttuğu Yer BL Gay Aşk Filmi

Tanrının Unuttuğu Yer

Kış mevsiminin ve yalnızlığın, sessizliğin o buz tutmuş havasını iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Gay sevgililer zaten en az doğa kadar vahşi ve kararsız. Düzenli bir yaşamı olmayan ve bağlılığı, birine âşık olmayı beceremeyen Jonny gibi insnalar aramızda yok değil. Filmde seks sahneleri oldukça fazla. Çıplaklık ve seks de doğa kadar, birbirleri arasındaki kavga ve didişme kadar sert ve soğuk. İnsan bazen çok duyarsız bir varlık olabiliyor. Hele uzun süre kendi gibi olmaktan uzak kalmış ve filmde olduğu gibi ufak tefek gizli kaçamaklar dışında kendini doğanın vahşiliğine terketmiş ise… Johnnyi başıboş, amaçsız yaşamayı bırakmak zorunda kalacaktır ya da sevgilisinin istediği gibi onunla beraber yaşayacaktır.

Filme puanım IMDb

7.3
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 8
Akıcılık: 7
Tanrı'nın Unuttuğu Yer

Yorumlar

WORDPRESS: 0