TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi

Artık aşılması gereken yeni sorunlar vardır. Sonunda ise sonsuza dek sürecek bir mutluluk.

Aysa BL Gay LGBT Dizileri Kore, Tayland, Japon
Cupid’s Last Wish (2022) Talyland BL Dizi
Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi

TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi. TharnType’in ikinci sezonu 7 yıl sonrasını anlatıyor. Aslında ayrı bir dizi değil fakat yine de ikinci sezon ayrı bir dizi gibi, gay sevgililer bu defa iş yaşamlarında birbirlerine olan sevgileri ile ayakta durmaya çalışırlar. Dizi, Gay sevgili, gay aşk dizileri arasında önemli bir yere sahip. Taylan yapımı dizinin sezonları ile ilgili bir bağlantı aşağıda var. Aysa gay LGBT dizileri arasında ilk izleneceklerden. Özellikle eşcinsellik ya da cinsiyet rolleri hakkında toplumun daha fazla bilgiye ihtiyaç olduğu gerçek.

Yukarıdaki butonlarda takip etmeniz gereken sıralama var. TharnType dizisi ikinci sezon ve dizideki Fiat ile Leo’yu konu alan Don’t Say No’yu da son olarak izleyebilirsiniz. Özellikle gençler, genç yetişkinler için zevkle izlenecek bir dizidir. İçeriği, çekimleri sahneleri ile izleyicisi için iyi bir seyir oluşturuyr.

TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi

Artık okul bitmiştir. Gay sevgililer aşklarını en yakınlarına ilan etmişler ve aileleri de ilişkileirnden haberdardır. Type bir hastanede pizyoterapist olarak çalışır. Thran ise müzik yapımcılığı işindedir. Birlikte 7 yıl geçirmişler ve birbirlerini hâlâ ilk günkü gibi sevmeye devam ederler. Fakat Tharn evlenmek isterken Type evliliğe karşı çıkar.

Eşcinsel çift olarak evlilikleri, Tharn’ın aile şirketinin itibarını zedeleyebilir. Homofobik saldırılara maruz kalabilir. Bu nedenle sevgililer arasında eskisi gibi tatlı ser tartışmalar olacaktır.

TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi
TharnType 2: 7 Years Of Love

Fakat diğer yandan Type’ın müdürü onunla uğraşmakta ve iş yerinde ona rahat vermemekterdir. Bu durumdan çok rahatsız olan Type çok rahatsızdır. Bir yandan evlilik isteği, bir yandna iş yerinde uğradığı zorbalık ve eşcinsel karşıtlığı onu bunaltır.

Eski arkadaşlar yani okul arkadaşları da bir araya gelmeye devam ederler. Hastanede tedavi olan Fiat adındaki basketbol oyuncusu Type kafayı takmış ve ne olursa olsun onun sevgilis olmayı planlamaktadır. Bu karmaşa içinde her şeyi atlatıp gay sevgililer olarak evlenebilecekler midir?

TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi
TharnType 2: 7 Years Of Love

Kısa Bir Yorum

İlk sezon için torum yazmıştım. Yukarıdaki bağlantıdan ilk sezon sayfasının altına bakabilirsin. Cinsel yönelimleri anlamak her zaman zor olmuştur. Fakat yeni kuşaklar cinsel yönelimleri ve farklılıkları daha az önemsiyor. Nesil değiştikçe, teknoloji ve bilim çağı olan 21. yüzyılda genç nesil için LGBTQ topluluğu sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü ortada sorun zaten bulunmuyor. Sadece sert ve tartışılmaz doğrular ve Homo Sapiens türünün tipik kendini kormuma güdüleri ile homofofi ortaya çıkıyor.

Tartışılmaz yanlışlarla dolu düşüncelerimizi kırmanın en güzel yolu da LGBT konulu diziler olsa gerek. Dizilerdeki lüks yaşamlar, lüks evler, arabalar her ne kadar LGBTQ topluluğunun çok az bir bölümünü yansıtsa da genel olarak eçcinsellerin de yaşamda va roldukları açısından önemli.

Puanlama mydramalist

7.5
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 8
Görüntü: 8
Müzik: 7
LGBTQ içerik: 8
Akıcılık: 7
TharnType 2: 7 Years Of Love

Yorumlar

WORDPRESS: 0