The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film

The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film. Tay LGBT movie kategorilerindeki film 1s 37 dakika uzunluğunda. Asya yapımı LGBT film, Tayland LGBT gay tem

Where Your Eyes Linger 2020 Gay LGBT Temalı Film
Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film
Sing in Love Koi Kogare Utae (2022) BL Japon Filmi

The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film. Tay LGBT movie kategorilerindeki film 1s 37 dakika uzunluğunda. Asya yapımı LGBT film, Tayland LGBT gay temalı film, gay sevgili, eşcinsel aşk filmi gibi kategoriler de giren film Tayland BL (boys’ love) filmleri izlemeyi sevenler için ortalamaya yakın bir yapım. Gay drama, eşcinsel karakter, eşcinsel sevgili suç temalı filmin konusu ve içeriğine geçelim.

LGBT gey temalı daha fazla film, dizi, televizyon şovları, animasyon yapımlar, belgeseller izlemek için yukarıdaki düğmeleri ya da site menüsünü kullanabilirsiniz. Ayrıca sitede yazar olarak içerik üretmek ya da içerik göndermek için kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film Konusu

Eşcinsel genç Tam, cinsel kimliğinin ortaya çıkmasından sonra babası tarafından dışlanarak şiddete uğrar. Tayland’ın kenar mahallerinden birinde oldukça kötü şartlar altında yaşar. Sadece annesi Tam’ın gay olmasını sorun etmez. Ağabeyi de şiddeti seven biridir. Tam sevgilisi Phum ile çok ilginç yerlerde buluşup seks yaparlar. Terkedilmiş harabeler mekanlarıdır. Tam, babasına kızarak onun en değer verdiği şeyleri çalıp satmış silahını da çalmıştır. Bu nedenle ailesi tarafından sorguya çekilir.

The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film
The Blue Hour (2015)

Phump’ı gizlice odasına alan ve özellikle terkedilmiş yüzme havuzu yerleşkesi mekanlarıdır. Bu mekanın tuvaletlerinde seks yaparlar. Phump bir gün sevgilisini çok büyük bir çöp toplama ve imha etme alanına götürür. Buranın aslında ailesine ait olduğunu söyler. Birileri bu alanı onlardan zorla almıştır. Bu araziyi tekrar alabilirlerse iki gay sevgili için burası yaşam alanı olabilirdi. Fakat o gece çöp alanında esrarengiz olaylar olur. Birileri peşlerine takılır. Çöpler arasında ceset gören Tam, peşlerine düşen adamı öldürür.

The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film
The Blue Hour (2015)

İlerleyen günlerde seviştikleri mekanda ağabeyinin cesedini bulan Tam daha sonraki günlerde ailesinin de cesetlerini evde bulur. Nasıl bir belanın içinde olduğunu anlayamaz. Bütün bunlar Phump ile gittikleri o çöp toplama yerinde sonra başlar. Phump, işlerini halletmesi ve araziye konanları temizlemeleri için tutacakları adamlar da başlarına bela açacaktır.

The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film
The Blue Hour (2015)

Film maalesef suç ve gizem kategorisinde seyircisinin kafasını karıştıracak. Daha doğrusu cesetler, karanlık mekanlar “damdan düşme” bir şekilde şekilleniyor. Kim ne yapıyor, konunun başlangıcı nedir, kim kimi niye öldürüyor tam olarak da belli değil. Bu ve benzeri Tayland yapımı LGBT suç, gay aşk temalı filmler yok değil. Diğer yandan lüks evler, lüks yaşantılar, lüks arabalar Talyland filmleri ve dizilerinin olmazsa olmazlarıdır. Film Tayland’ın çoğunluğunu oluşturan kenar mahalleleri, alt gelir grubu bir aileyi, yıkıntı evler ile gerçeklik bakımından seyirciye belki de yaşamın gerçek yüzünü gösteriyor.

Film puanlaması mydramalist

6.2
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 6
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
The Blue Hour (2015) Taylan LGBT BL Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0