The Boyfriend (2024) Netflix LGBT Reality Dizi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

The Boyfriend (2024) Netflix LGBT Reality Dizi

Netflix'in Japon yapımı reality dizisinde aynı evde yaşamaya başlayan değişik yaş ve meslekten erkekler aşkı bulmak için çabalayacaklar.

VIP Only Tayvan LGBT BL Dizi
2gether (2021) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Anti Reset (2024) Tayvan LGBT BL Dizi

The Boyfriend (2024) Netflix LGBT Reality Dizi TV Şov. LGBT temalı TV şov, reality show kategorilerindeki Netflix Japon dizisi. BL (boys’ love) etiketine de sahip program, gay aşk, eşcinsellik, ev arkadaşlığı gibi etiketleri de içermekte. BL ya da gay temalı dizi ya da reality TV programı izlemeyi sevenler için, dizi yorumu ve konusu burada.

🏳️‍🌈Daha fazla LGBT dizi için buraya dokunun. ‼️Site menüden yüzlerce içeriğe erişebilirsiniz.

The Boyfriend

The Boyfriend (2024) Netflix LGBT Reality Dizi TV Şov Konusu

Netflix Japon yapımı reality TV şovu, aşkı arayan ve yaşamı boyunca sevgilileri ile ilişkilerini yürütememiş ya da eşcinsel olduğunu ailesine söyleyememiş 22-37 yaş aralığındaki 8 erkeğin bir evde yaşamaya başlamasını konu ediyor. Değişik meslekler ve zevkleri olan erkekler beraber kaldıkları sürece aşkı arayacaktır.

İlk olarak birlikte çalışma ve beraber yaşayı öğreneceklerdir. Bunun için gezici bir kafe işletecekler. Her gün programı kurgulayanlardan gelen mesaja göre bir erkek yanına çalışma arkadaşını seçecektir. Birbirlerine adsız mektup da yazan ev arkadaşları birbirlerini tanımamaya ve kendilerin een uygun sevgili adayına aşık olmaya çalışacaktır.

Bu sırada hoşlaşmalar da olacaktır. Bazen yanlış anlaşılmalar olacak ve eve yeni üyeler katılacaktır. Diğer taraftan programı izleyip yorumlayan bir grup da ara ara düşüncelerini ve şaşkınlıklarını; tahminlerini anlatacaktır.

Genel olarak Tayland ve diğer Asya ülkelerinde yapımın çekim yılında oldukça popüler olan bu tip yapımlara Netflix de katkıda bulunmuş. LGBT temalı diziler kategorisine eklediğimiz yapımı BL izleyicisi sevecektir, özellikle reality TV şovları seven izleyici için ortalam abir yapım. Oyuncular oldukça doğal ve gerçek fenotipi yansıtıyorlar. Seçme oyuncular ve aşırı makyajlı itici tiplerin devamlı karşımıza çıktığı BL dizileri dışında izleyici için değişik bir seçim olacak.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0