The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film

Ana SayfaGay LGBT Film

The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film

Kyuso Wa Chizu No Yume Wo Miru

Dedektif Wataru Imagase özel dedektif olarak bir kadın tarafından görevlendirilir. Görevi kocasının kendisini aldattığını kanıtlamasıdır. Kocası, Kyoichi Otomo karısını aldatan sürekli farklı kadınlarla yatan biridir. Dedektif bütün delilleri toplar.

Dew The Movie 2019 BL LGBT Gay Temalı Film
In Between Seasons (2016) BL LGBT Film
Asya Gay LGBT Filmleri Kore, Tayland, Japon, Çin, Tayvan

The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film. Oldukça uzun bir adı sahip ve orijinal başlığı Kyuso Wa Chizu No Yume Wo Miru olan 2020 yapımı film. LGBT gay aşk, gay sevgili, gay Japon filmleri kategorisindeki yapım 1s 10dk uzunluğunda. Asya BL filmlerini (boys’ love) seven izleyici için uzun bir yapım. Gay konulu ya da eşcinsel aşk konulu film izleyicisine ortalama bir seyir kalitesi sunacak. Filmde oldukça fazla erotik sahne olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Unutmadan film, LGBT gay manga uyarlaması.

LGBT gay temalı yüzlerce film, dizi, belgesel, Netflix, Prieme Video orijinal yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıda hızlı düğmeler size yardımcı olacaktır. Sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeye dokunun.

The Cornered Mouse Dreams of Cheese 2020 Movie

The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film Konusu Özeti

Dedektif Wataru Imagase özel dedektif olarak bir kadın tarafından görevlendirilir. Görevi kocasının kendisini aldattığını kanıtlamasıdır. Kocası, Kyoichi Otomo karısını aldatan sürekli farklı kadınlarla yatan biridir. Dedektif bütün delilleri toplar. Fakat özel dedektir Wataru, Kyoichi’nin üniversiteden arkadaşıdır. Öncelikle ona haber verir. Karısından önce kendisine söylemesi gerektiğini düşünmüştür. Wataru üniversiteden beri âşık olduğu Kyoichi ile bir oyun oynar.

The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film
The Cornered Mouse Dreams of Cheese

Karısına söylemeyecektir ama karşılığında onunla yatar. Karısından boşanan çalıştığı şirkette müdürün kızı ile çıkmaya başlayan Kyoichi, diğer yandan da gay arkadaşının sevgilisi olması istediğini reddeder. Fakat iki arkadaş sürekli bir araya gelip sevişirler. Kyoichi, arada kalmıştır bir yandan Wataru’yu kırmak istemez ve onunla çıkmaya karar verir. İki arkadaş bir süre birlikte olurlar. Fakat birliktelik fazla sürmez.

Ayrılırlar. Wataru ayrılmak ister, çok sevdiği halde bunu ister. Ne kadar birlikte olsalar da kendisi gay olsa da Kyoichi bu ilişkiden her zaman uzaklaşmak ister. Fakat istediği tam olarak ayrılık da değildir. Diğer yandan kız arkadaş da olayın farkına varacaktır. Dedektif alışkanlığı sevgilisini izleyen Wataru ile Kyochi acaba ilişkilerine devam edecek midir?

The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film
The Cornered Mouse Dreams of Cheese

LGBT gay aşk temalı drama oldukça uzun. Biraz ağır ilerliyor. Akıcılık isteyen izleyici hayal kırklığına uğrayacaktır. Fakat erotik sahneleri seven, duygusal bir drama izlemek isteyen izleyici Japon BL filmi oldukça sevecek. Dizi de ortalama bir oyunculuk var. Yetişkin ve belli bir yaşa gelmiş iş yaşamındaki gay LGBT temalı klasik Japon filmlerinden.

Film puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
LGBT Gay Tema: 7
Dramatik Tema: 6
The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0