The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi

The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi. Güney Kore yapımı LGBT gay webtoon uyarlaması dizi 15 dakikalık, 10 bölümden oluşmakta. Gay LGBT

Remember Me (2022) Tayland BL LGBT Dizi
Ai Long Nhai (2022) Tayland BL Dizi
To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama

The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi. Güney Kore yapımı LGBT gay webtoon uyarlaması dizi 15 dakikalık, 10 bölümden oluşmakta. Gay LGBT dizi izlemeyi seven özellikte fantezi, fantastik kurgu sevenler için hızla bitecek bir dizi. Gay aşk, gay sevgili temaları ile birlikte işlenen ruh, beden değiştirme, reenkarnasyon temaları dizide ağırlıklı. Webtoon uyarlaması dizi izleyicisine ortalama bir izleme zevki sunacak. BL izleyicisi için basit ve akıcı bir dizi.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi, film, Netflix orijinal film ve dizileri için yukarıdaki hızlı düğmeleri kullanabilirsiniz. Site menüsünde ise yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitede içerik üretmek ister misiniz? Cevabınız “evet” ise kırmızı düğmeye dokunun.

The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi

Yeni iş başvurusu olumlu sonuçlanan Seol Dong Baek, iş yerinde istediği pozisyon dışında müdür sekreterliği pozisyonuna getirildiğini öğrenir. İstemeyerek de olsa sekreterlik görevini yapmaya başlar. İleride istediği pozisyonu alacağına inanmaktadır. Fakat müdür tuhaf biridir. İlk günden oldukça tuhaf davranmaya başlamıştır. Müdür Min Yu Dam, her akşam sekreterini yemeğe çıkarır.

The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi
The Director Who Buys Me Dinner (2022)

Diğer yandan şirketin ünlü sanatçısı Dennis ile de sorunlar yaşanır. Dennis’in sorunun ne olduğunu kimse bilmezken diğer yandan Min Yu Dam, sekreterine kendisine âşık olması gerektiğini söyler. Seol Dong Baek bu durumu çok tuhaf karşılayacaktır. Daha önce bir erkekle birlikte olmamıştır. Müdürün bu tavırlarından hoşlanmamakla birlikte bir yandan da ona karşı çekim hisseder.

Seol Dong Baek, rüyalarında geçmiş zamanlardan görüntüler görür. Yüzlerce yıl öncesinden kalan birliktelik, yeniden doğan ruhlar, lanetler arasında gelişen LGBT gay aşk, fantezi temalı bu kısa dizi bilindik temalar içeriyor. Ruhun yüz yıllar önceki aşkını aradığı, yeniden doğuşla tekrar yarı kalmış işleri bitirmek amaçlı dünyaya gelmek temalı bilindik bir konu. Bu tema yüzlerce BL’ye webtoon, manga, çizgi roman, roman, film ve diziye konu oldu.

The Director Who Buys Me Dinner (2022) Kore BL Dizi
The Director Who Buys Me Dinner (2022)

İzleyici için basit 15 dakikalık hafta sonu tamamı izlenilecek türde dizi BL izleyicisi ve fantezi türünü sevenler için kısa bir mola olacak. Dizi 6.5 puan almayı hak ediyor.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0