Ana SayfaGizem Mitoloji

The Economist 2020 Kapağı Şifreleri ve Koronavirüs

The Economist 2020 Kapağı 2020 yılı ve sonrası için dünyayı yötenler ve şekil veren ezoterik güçlerin planlarını şifrelemişti. Koronavirüs ve büyük bir salgında kapakta şifrelenmişti.

Yeni Koronavirüs İlahi Bir Uyarı mı? Yoksa Komplo mu?
Ölüme Yakın ve Beden Dışı Deneyimler Ölüm Nedir?
Dostoyevski Sendromu Zeki Olma Hastalığı Nedir?

The Economist 2020 kapağı şifreleri ve Korovavirüs ile dünyanın sonu komplo teorileri gerçek mi oluyor? Korona virüs Dünyanın nüfusunu 500 binin altına düşürmek uğruna yapılan bir virüs mü? Karanlık güçler ya da ezoterik oluşumlar The Economist’in kapağında dünyanın 2020 yılının takviminde ki gizli bilgiler nedir? 2020 Virüs salgını yılı olacağını ve insanlığın tehlikeye gireceğini bu takvime gizlice sembollerle eklediler mi?

İlginç bir komplo teorisini ben de paylaşmak istedim. Ertan Özyiğit’in ezoterizm çözümlemeri benim her zaman ilgimi çekmiştir. Ezoterik oluşumların dünyayı yönettiği zaten neredeyse çok açık bir şekilde gerçek. Ben buna inanıyorum. Dünyanın sonu tabii ki bir virüsle yok olabilir. Filmlerde, romanlarda dünyanın sonu hep ya virüslerle, ya yapay zek aile, ya da uzaylılarla gelir.

Tenoloji ve bulut sistemi ve tüm insanlığın bilgilerini toplayan teknoloji devleri ve bulut sistemlerin asıl amacı sağlık bilgilerimizi ve kişisel bilgilerimizi toplamak ve yeri gelince dünyanın nüfusunu 500 binin altına düşürme vakti gelince, kime tedavi verip verilmeyeceğinde belirlenmek üzere mi kullanacak? Dünyanın sonu olmasa da milyarlarca insanın sonu bir gün gelecek ve başlangıç 2020 mi? Koronavirüs mü?

The Economist 2020 Kapağı

The Economist 2020 Kapağı Ne Anlatmaya Çalışıyor?

The Economist’in 2020 yılı kapağının yorumu dünyanın sonu, virusler ve Corona Virüs ile bir ilgisi var mı? Videoda Ertan Özyiğit, dünyanın sonu ve azoterik oluşumların dünya ve insanlığı hatta bütün canlıları nasıl dizayn ettiklerini ve The Economist 2020 kapağına bu sırların nasıl gizlendiğini anlatıyor. Sadece tehlike değil, gen teknolojisi, yapay zeka, bakteriler, transhumanizm gibi yarı insan yarı makine yaşam formları, mikro robotlar ve değişime uğrayacak insan bedeni ve biyolojik değişiklik ile ilgili şifreler de videoda. 2020 ve sonrası bildiğimiz biyolojik çeşitlilik değişecek ve insan da yarı makine yarı robot olacak. Yine ekonomik güç hangi ülkenin eline geçecek, gelecekte dünya nasıl yönetilecek? Kim yönetecek? The Economist 2020 kapağı planlanan ya da yönetilen geleceğe ve insalığa dair ipuçlarını gizliden gizliye okumasını bilenlere veriyor. Yine uzay ve Mars hakkında 2020 sonrası neler olacak? Gelecekte Marst’a mı yaşayacağız?

Benzer içerik için TIKLAYIN

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması