The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi

Ji Hyun, ünüversiteyi yeni kazanmıştır, çocukluk arkadaşı ile aynı evde kalır. Güney Kore'nin kırsal bir bölgesinden gelmiştir.

Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi
Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi
Our Dining Table LGBT Temalı Japon BL Dizi

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi. LGBT gay diziler, BL diziler, gay aşk, gay sevgili, Asya LGBT dizileri etiketine sahip yapım 10 bölüm. Her bölüm ortalama 30 dakika uzunluğunda. Boys’ love yani BL dizi izlemeyi seven izleyici için ortalama bir seyir sunacak dizinin ayrıntılarına geçelim.

Daha fazla LGBT kategorisinde gay temalı diziler, BL dizi, Tayland, Güney Kore, Netflix, Prime Video LGBT dizileri ve filmleri için; animeler ve belgeseller için site menüsünden yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki renkli düğmeler sizi en yeni ve güncel içeriğe yönlendirecek.

The Eighth Sense 2023 Korean BL Drama

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi

Ji Hyun, ünüversiteyi yeni kazanmıştır, çocukluk arkadaşı ile aynı evde kalır. Güney Kore’nin kırsal bir bölgesinden gelmiştir. Yaşamında ilk defa büyük şehir gören Ji Hyun okul sonrası bir restoranda çalışır. Restoran sahibi oldukça cana yakın bir kadındır. Sessiz kendi halindeki bu çekingen öğrenci, bir yandan büyük şehire alışmaya çalışır diğer yandan da yalnızlığını gidermeye çabalar. Ev arkadaşı se onun için adeta bir yüktür.

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi
The Eighth Sense 2023

Bir akşam çalıştığı restorana gelen arkadaş grubu onu epeyce zorlar. Çıkan kavgayı ayırır. Jae Won, askerden gelmiş ve kutlama yaparken arkadaşı ile ufak bir anlaşmazlık yaşamıştır. Bu sırada Ji Hyun, iki sarhoş arkadaşı ayırır. İş çıkışı yine bu adamla karşılaşacaktır. Fakat bu ilginç adam karşısına okulda da çıkar. Jae Won da aynı okulda okur. Okulda yalnız kalmaayı seven ve arkadaşı olmayan Ji Hyun ile y akınlık kurmaya başlayan Jae Won okul gezisine beraber çıkar.

Sörf kulübüne kayıt olan Ji Hyun aslında yeni t anıştığı arkadaşına yakın olmak istemektedir. İki yeni arkadaş birlikte yan yana yolculuğa çıkarlar. Bir yandan sörf yapmayı öğrenen Ji Hyın diğer yandna da bu yeni arkadaşı ile oldukça yakınlaşmıştır. Akşam vakti sahilde öpüşürler. Fakat bu öpüşme sarhoşluğun verdiği bir etki ile mi olmuştur? Yoksa duygusal mıdır? Bu olaydan sonra birbirlerinden uzaklaşırlar.

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi
The Eighth Sense 2023

İzleyici iki arkadaşın tekrar bir araya gelip gelmeyeceğini ve diğer kız arkadaşlarının kendierinden beklentilerini ilerleyen bölümlerde görecek. LGBT gay sevgili aşk, temalarına sahi yani BL dizi (BL Seris) izlemeyi seven izleyici güzel bir hikaye bulacak. Güney Kore dizilerindeki doğal ortam, abartılı olmayan gerçeğe yakın sosyal yaşam diziye daha samimi bir hava katıyor. Tayland BL dizilerinden sıkılan ve özellikle Güney Kore LGBT dizi meraklıları bu yapımdan ortalama bir seyir keyfi alacak.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
BL Tema: 7
The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0