The End of The World With You Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The End of The World With You Japon BL Dizi

Bokura no Micro na Shuumatsu

Dünyaya yaklaşan büyük bir gök taşı büyük yıkıma neden olacaktır. On binlerce insan ölecek ve şehirler yok olacaktır. Bu dehşet verici haberden sonra insanlar her şeyi bırakır.

Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi
Don’t Say No (2021) BL Gay LGBT Dizi
La Pluie Tayland LGBT BL Dizi

The End of The World With You Japon BL Dizi (2023) BL Dizi. Japon BL dizi 8 bölümlük bir manga uyarlaması. Dizi GagaOOLala’da yayınlandı. Asya LGBT gay temalı diziler kategorisindeki drama, gay aşk, bağlılık, dünyanın sonu, aile bağları gibi temaları da içeriyor. Bölümleri ortalama 24 dk olan LGBT BL manga uyarlaması dizi, BL seven izleyici için ortalama bir izleme kalitesi sunuyor. Özellikle dünyanın yok olması, gök taşı temaları izleyiciye yabancı gelmeyecek. Boys’ love movie kategorisinde Japon manga uyarlamaları oldukça popüler olduğunu da yazıp diziye geçelim. Az sonra diziyi izleme listenize alıp almayacağınıza karar vereceksiniz.

LGBT gay temalı diziler, filmler, Asya, Avrupa yapımı gay eşcinsellik konulu yapımlar ve belgeseller için site menüsünde yüzlerce içerik var. Yukarıdaki düğmeler sizi hızlıca LGBTQ+ kategorisindeki en güncel ve ilgi gören kategorilere yönlendirecek.

Bokura no Micro na Shuumatsu (2023) Japon BL Dizi Konusu

Dünyaya yaklaşan büyük bir gök taşı büyük yıkıma neden olacaktır. On binlerce insan ölecek ve şehirler yok olacaktır. Bu dehşet verici haberden sonra insanlar her şeyi bırakır. Marketler yağmalanır. Artık gelecek diye bir şey yoktur. Bu sırada Masumi, insanların boşalttığı şehirde gezer ve kütüphaneye gider. Artık kimse için önemli olmayan bir yerdir burası. Anlamsızca şehirde gezinir ve yiyecek stoklar.

The End of The World With You Japon BL Dizi
The End of The World With You Japon BL

Masumi, ansızın 10 yıl önce beraber olduğu sevgilisi Ritsu ile karşılaşır. Yıllar önce öğrencilik yıllarında tanışırlar. İlişkileri Masumi için çok özeldir. Fakat Ritsu biseksüel olduğunu ve aslında bu ilişkinin özel olmadığını söyler. Masumi, beklemediği bu durum karşısında sevdiği adamı evden kovar. Dizi boyunca dramanın kökenine yani Masumi’nin çocukluğuna ve ailesine izleyici yolculuk eder.

Annesi tarafından sevilmeyen, eşcinsel olduğu için alay edilen ve tamamen annesinden bağlarını koparmış olan Masumi aslında birçok travma yaşar. Son olarak da Ritsu ile tanışması gariptir. Dünyanın sonu yaklaşırken eski sevgilisi ile tanışır. Garip bir şekilde Ritsu’nun saçma bir işi nedeni ile intihar etmek isteyen bir lise öğrencisi ile tanışırlar. Dünyanın sonuna bir hafta kala üç erkek geçmişle, aileleriyle olan sorunları bırakmak ve kalan zamanı güzel yaşamak isterler.

The End of The World With You Japon BL Dizi
The End of The World With You 2023

Dizinin sonunda caba ne olacak? Asteroid dünyaya çarpacak mıdır? İki sevgili tekrar bir araya gelecek midir? Aileleriyle olan sorunlarını aşabilecekler mi? Dünyanın sonu her zaman gelebilir. Önemli olan günlerimizi güzel geçirmek, güzel ilişkiler kurmak gereklidir. LGBT gay temalı filmler kategorisindeki Japon BL manga uyarlaması izleyicisine oldukça anlamlı mesajlar veriyor.

Dizi puanlaması mydramalist

7.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
BL Tema: 8
Bokura no Micro na Shuumatsu (2023) Japon BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0