The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi

Üniversiteyi bitirdiğinden aynı reklam ajasında çalışan Thana doktor sevgilisi ile mutludur. En büyük sorunu sevgilisi Patis'in ilgisizliği ve çok yoğun olmasından şikayetçidir.

All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi
La Pluie Tayland LGBT BL Dizi
Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi

The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi. LGBT temalı Tayland dizileri kategorisindeki BL dizi 6 bölüm. Ortalama 1 saatlik uzun bölümlere sahim dizi ayrıca, gay aşk, gay sevgili, eşcinsel aşk, BL (bosy’ love) diziler gibi etiketlere de sahip. Dizi özellikle fantastik ya da fantezi içeriğine de sahip. Doğaüstü temalı BL seven izleyici ortalama bir drama izleyecek.

LGBT kategorisinde yğzlerce film, dizi, Netflix, Prime Video yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en güncel ve popüler içeriğe erişim sağlayacaksınız. Ayrıca yorum yazmayı ve BL dizi önerilerinizi de unutmayın.

The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi

Üniversiteyi bitirdiğinden aynı reklam ajasında çalışan Thana doktor sevgilisi ile mutludur. En büyük sorunu sevgilisi Patis’in ilgisizliği ve çok yoğun olmasından şikayetçidir. Birgün sadece ihtiyacı olana gözüken gizemli bir kafeyi keşfeder. Bu kafede sipariş veremez sadece sipariş onu seçer. Kafedeki gizemli kadın siparişi verir ve ondan bir dilek tutmasını sağlar. Ücret dikeltir. Fakat ne dilek dileyeceğini bilmeyen Thana makandan ayrılır.

The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
The Luminous Solution (2023)

Diğer taraftan iş yerindeki konumu da tehlikededir. Annesi de maddi olarak oğluna bağımlıdır. Tam bu sırada sevgilisi Patis, ile olan ilişkisi de tökezlemek üzeredir yeni tanıştığı genç arkadaşı ile zaman geçirirken işten de ayrılan Thana acaba ne yapacaktır? Gizemli kafedeki kadın ne yapacak ve ücret olarak nasıl bir dilekte bulunacaktır?

Diğer öykü ise lise öğrencileri Mai ve Reaow arasındadır. Talihsiz bir şekilde tanışan iki gencin yolu okulda birleşecektir. Fakat aralarında pek de dostça başlamayan ilişkileri çeşitli iniş çıkışlar yaşayan Mai de gizemli kafeyi gören ve kartvizitini görenler arasındadır.

Gizem, fantezi etiketlerine sahip LGBT temalı Tayland dizisi izleyicisine ortalamaya yakın bir öykü sunacak. Özellikle konu işleyiş bakımından bilindik Tay BL dizilerinden az çok değişik bir içerik sunuyor. Özelllikle doğaüstü BL diizleri sevenler için ortalamaya yakın bir dizi keyfi alacak BL meraklıları diziyi listelerine ekleyebilir.

Dizi Puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
Görüntü: 6
BL Tema: 7
Have no any user vote
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0