The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)

29 yaşında ve henüz bakir bir yetişkin olan Woo Seung Hyun, stajyerlik için başvuru yaptığı reklam şirketine kabul edilir.

My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi
More than Words (2022) Japon BL Drama
To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama

The New Employee Güney Kore BL Dizi. 2022 yapımı web romanı (webtoon) uyarlaması dizi 8 bölüm ve her bölüm ortalama 20 dakika. LGBT gay diziler, Güney Kore BL dizileri, eşcinsellik konulu diziler, gay sevgili, gay aşk konulu dizilerden. İş arkadaşlığı, LGBTQ, komedi gibi etiketlere de sahip dizi bilindik iş temasına sahip.

Daha fazla LGBT gay temalı diziler, filmler, Netflix orijinal yapımları Prime Video LGBTQ yapımları, Asya dizileri ve filmleri için site menüsünde bakınız. Yukarıdaki düğmeler ile en güncel kategorilere ulaşabilirsiniz.

The New Employee 2022

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon) Konusu

29 yaşında ve henüz bakir bir yetişkin olan Woo Seung Hyun, stajyerlik için başvuru yaptığı reklam şirketine kabul edilir. İlk iş günü heyecan içinde işine başlayacaktır. İlk günden âşık olacaktır. Bölüm şefi Kim Jong Chan ile tanışır. Aynı takımda çalışırlar. Bu sırada etkileşimleri de arttıkça birbirlerine yaklaşmaya başlarlar. İzleyici bu web romanı uyarlaması LGBT gay temalı dizide yani BL (boys’ love) dizide klasik işyeri, ofis arasına sıkışmışlığı ve kısıtlı bir konuyu hissedecek.

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
The New Employee BL

Git gide Jong Chan ile arası yakınlaşan Seung Hyun reklam konusunda da fikir sahibidir. Çizimleri çok iyidir. Şefi ve âşık olduğu adam yeni reklam fikirleri için Seung Hyun için bir sürpriz niteliğindeki işin müjdesini verir. Yeni reklam için onun projesini kullanacaktır. Toplantıya stajyer ile girmesi tuhaf olacaktır. Stajyerine angarya yükleyen ve saygı duymayan diğer çalışanları ve kıdemlileri de paylayan Jong Chan da kendini aşka teslim etmek ister.

Klasik bir konu ve olan ve diziye biraz hareket getirecek eski sevgili de diziye katılacaktır. LGBT gay temalı dizilerde özellikle ofis, iş ortamı konulu dizilerde neredeyse hep aynı olan eski sevgili çıkagelir. Genelde webtoon uyarlamaları birbirinin aynı gibidir. Kısıtlı mekan, kısıtlı konu bu nedenle süre de 15-20 dk arasındadır.

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
The New Employee 2022

Eski sevgili aslında ortak sevgilidir. Geçmişten kalan duygular, yanlış anlaşılmalar kırılgan stajyerin düşüncelerini ve duygularını karıştıracaktır. İzleyicisine tipik bir webtoon içeriği sunacak dizi ortalamaya yakın bir izleme keyfi sunacak. Fazla bir sosyal mesajı, derin bir konusu olmayan sadece iki erkeğin aşkına odaklanan dizi BL izleyicisi için çerezlik bir yapım olacaktır.

Film puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
BL Tema: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)

Yorumlar

WORDPRESS: 0