The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi

HomeAsya BL Dizileri

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi

Çocukluktan veri çok iyi arkadaş olan Phu ve Nan, Phu'nun babasının çocukken ölmesiyle bir birlerine daha sıkı bağlanacaklardır.

Naughty Babe 2023 Tayland LGBT BL Dizi
Shadow (2023) LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi. LGBT gay BL, boys’ love temalı dizi 10 bölüm. Thai Series, BL Series, gay aşk, LGBT drama, komedi gibi etiketlere de sahip gençlik dizisi çocukluk arkadaşı iki arkadaşın birbirlerinden ayrılma ve tekrar rastlaşma öykülerini ve ilişkilerindeki, yaşamlarındaki gizemleri anlatıyor. Dizinin 30 dakikalık iki kısa filmi de var. Bu filmlerde Phu ve Nan’ın yaşamları ayrı ayrı konu ediliyor.

Yüzlerce LGBT gay temalı diziler, LGBT filmleri, Netflix yapımları, Tayland, Güney Kore, Japon, Çin, Tayvan yapımı BL dizler, manga, webtoon, çizgi roman uyarlamaları, televizyon şovları, belgeseller için site menüsüne bakabilirsiniz. Hızlıca en güncel etiketlerdeki içeriğe ulaşmak için yukarıdaki düğmelere dokunun.

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi

Çocukluktan veri çok iyi arkadaş olan Phu ve Nan, Phu’nun babasının çocukken ölmesiyle bir birlerine daha sıkı bağlanacaklardır. Üniversite yıllarında da iki arkadaş aynı odada kalmaya, birlikte yaşamaya devam ederler. Her ikisinin ailesinin beklentileri de farklıdır. Her şey çok iyi giderken bir gün Nan, arkadaşını okulda bulamaz. Mezuniyet provalarına da gelmemiştir. Çok endişelenen Nan ne yapacağını bilemez.

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi
The Promise (2023)

Odasında arkadaşının kısa bir notunu bulan Nan her yer de Phu’yu arar. Fakat bulamaz. Arkadaşını aramayı belli bir süre sonra keser ama her zaman aklındadır. Okuldan mezun olmuş ve reklamcılık üzerine kendi mesleğini yapmaktadır. Bu sırada ansızın Phu ile karşılaşır. Yıllardır görmediği ve akıbetinin ne olduğu belirsiz arkadaşı karşısındadır. Bu karşılaşma ile çözülmesi gereken sırlar da vardır. Phu neden gitmiştir? Sessizce ve haber vermeden gidecek kadar önemli olan nedir?

Bu sırada Nan, çalıştığı reklam şirketinde ürün reklamı için reklam yüzü aramaktadır. Bu sırada şirkete arkadaşının istediği ürünü getirmeye gelen Phu, şirket yöneticisinin aradığı yüzdür. Peki Phu işi kabul edecek midir? İki arkadaş birbirlerine duygularını açacak mıdır? Phu neden ansızın gitmiştir? Yine eskisi iyi bir arkadaş hatta sevgili olacaklar mıdır?

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi
The Promise (2023)

İzleyici yukarıdaki paragraftaki soruların cevabını diziden bekleyecek. Bunun dışında bilindik fason, seri üretim mantığı ile yapılmış sonu gelmez, düşük kalitedeki LGBT BL Tayland dizileri (Thai LGBT BL Series) arasındaki yapım ortalama altı bir seyir keyfi sunacak. Dizideki BL öykü, dizinin işleyişi, reklamcılık, reklam yüzü olma gibi artık suyu çıkan temalar diziye herhangi bir orijinallik katmıyor. Fakat BL meraklısı genç izleyici için dizi çekici olabilir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
OVERALL SCORE
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi

COMMENTS

WORDPRESS: 0