The Sign, 2023 LGBT Temalı Tayland Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The Sign, 2023 LGBT Temalı Tayland Dizisi

Polis akademisi eğitimlerini tamamlamak üzere olan Tharn, sürekli hayaller görürü. Bu hayaller oldukça gerçekçidir ve sanki geleceği ve olacakları görüyor gibidir.

La Pluie Tayland LGBT BL Dizi
Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi
Pit Babe (2023) Tayland BL Dizi

The Sign, 2023 LGBT Temalı Tayland Dizisi. LGBT temalı dizi roman uyarlaması yapımlardan. 53 dakikalık 13 bölümlük dizi, gay aşk, gay sevgili, LGBT Tayland dizileri, polisiye, gizem etiketlerine de sahip. Cinayet, gizem, geçmiş yaşamlar ve doğaüstü temalar dizinin temelini oluşturuyor. BL izleyicileri, bilindik bir gay aşk bulamasa da yine dizi izleyicisi için bilindik Tayland BL dizilerindeki erkekler cenneti niteliğinde bir yapım. Dizinin konusunu ve incelemesine geçeceğiz.

Daha fazla LGBT temalı diziler ve filmler için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler film, dizi ve diğer içeriğe erişebilirsiniz. Yorumlarınız ve dizi önerileriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

The Sign, 2023 LGBT Temalı Tayland Dizisi Konusu

Polis akademisi eğitimlerini tamamlamak üzere olan Tharn, sürekli hayaller görürü. Bu hayaller oldukça gerçekçidir ve sanki geleceği ve olacakları görüyor gibidir. O sırada takım teğmeni yakınlardaki gölde boğulması ile birlikte vizyonları artarak devam eden Thran, takım arkadaşı Phaya ile ilgili görüntüler görmeye başlayacaktır.

Hem takımdaki intihar vakasını araştırıp hem de gördükleri görüntülerin, seslerin anlamını araştırırlar. Çocuklukta bir ara birbirlerini görmüş ve o zamandan beri değişik hayallerle birbirlerini bulan Thran ve Phaya bir yandan da birbirlerinden hoşlanmaya başlayacaktır.

The Sign, 2023 LGBT Temalı Tayland Dizisi
The Sign, 2023

Gördükleri görüntüler aslında hayal değil, başka bir gerçeklikten, diğer yaşamlarından gelen sızıntılardır. Bu yaşamlarında, geçmişte zarar verdikleri kişiler ve geçmiş yaşamlarında birbirlerine bağlı olduklarını öğrenirler.

Akademiden mezun olduktan sonra cinayetler ile uğraşırken hem de gördükleri vizyonlarıni birbirlerine olan bağlarının temelini öğrenirken aralarında ki çekim bir birlikteliğe dönüşecektir.

LGBT, gay aşk, gay sevgili, eş cinsell,ik temalarının da olduğu dizi daha çok gizem, doğaüstü, gerilim etiketlerinde. BL izleyicisi yine öakyajlı oldukça çekici erkeklerle dolu bir dizi ile doyuma ulaşsa da dizi polisiye olarak ortalamanın altında bir kalitede. Yine akademideki ortak, eğitim ortamı da oldukça başarısız ve izleyiciye gerçek bir polis eğitimi ve akademi izlenimini vermiyor.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 7
Polisiye Tema: 6
The Sign, 2023 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0