The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Özel siparişler alan ve sadece özel müşterilere takım elbise diken Aiaoon ve kardeşleri Oab ile Thawin yeni bir müşteriye iş yapmaya başlarlar.

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
Fish Upon the Sky (2021) Tayland BL LGBT Gay Dizi
Jun & Jun (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi. GagaOOLala yapımı LGBT gay temalı 20 dakikalık 8 bölmden oluşan dizi. Eşcinsel sevgili, LGBTQ temalı aşk, komedi, drama kategorilerine sahip dizi, Asya dizilerini takip eden izleyici için arada izlenilecek çerez bir yapım olabilir. Eşcinsel aşk, intikam, aile sorunları, geçmişin muhasebesi, ortaya çıkan sırlar gibi art etiketlere de ayırabiliriz. Dizi LGBT sosyal mesajı içermese de az önce belirttiğim gibi çerek niyetinde bir yapım.

LGBT temalı dizi, gay dizi film, animasyon, Asya yapımları ve daha fazlası için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca site menüsünde daha fazla içerik sizi bekliyor. Siteye içerik göndermek ya da yazar/editör olmak isterseniz kırmızı düğmeyi kullanarak ilgili sayfaya bakabilirsiniz.

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi Konusu Özeti

Özel siparişler alan ve sadece özel müşterilere takım elbise diken Aiaoon ve kardeşleri Oab ile Thawin yeni bir müşteriye iş yapmaya başlarlar. Oab’ı sokakta dayak yemekten kurtaran yabancı Sichon kavgada ceketini yırtar. İş görüşmesi için gelmiştir ve artık ceketi de yırtılmıştır. Bu büyük bir sorun olmayacaktır Oab’ın ağabeyi Aiaoon terzidir ve yeni ve çok mükemmel bir takım elbiseyi ona hediye eder. İş görüşmesi için hazırdır.

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

The Tuxedo (2022)

İş görüşmesine gideceği Nawee ailesini Aiaonn hemen tanır. Bu aile ile aralarında geçen bir anlaşmazlık bir sır vardır. Terzi kardeşlerin ailesinin felaketinden sorumlu olan bu ailenin erkek çocuğu Nawe de baba sevgisi görmemiştir. Evinden dışarı dahi çıkamayan biridir. Babasını etkilemek için babasının doğum gününde giymek üzere kusursuz bir takım elbise arayışındadır. Tam bu sırada iş görüşmesine gelen Sichol’un üzerindeki takımı görüp aynı terzinin kendisine de takım dikmesi şartı ile onu asistanı olarak işe alır.

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

The Tuxedo (2022)

Terzi Aiaoon, Nawe için takın elbise dikmeyi redder. Fakat Schol işini kaybetmemesi için bu takım elbiseyi diktirmek zorunluğunu vardır. Bu arada Aiaoon ile Nawee ölçü aşmak için bir kaç defa bir araya gelecektir. Bu sırada birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Fakat Nawee’in babasının bilmediği karanlık bir yönü ve Aiaoon ailesiyle olan bir düşmanlığı vardır.

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

The Tuxedo (2022)

Bütün bu gizem içerisinde devam eden kısa ve akıcı komedi, drama, gay LGBT aşk temalarını içeren dizi izleyicisi için çerez niyetinde olacaktır. Klasik Tayland okul, lise, üniversite temalı BL dizilerinin sıkıcılığı dışın açıkmak isteyen izleyici diziyi sevecektir. Tabii ki dizide izleyicinin istediği bir öpüşme sahnesi olmasa da eğlenceli bir yapım denilebilir. Klasik Tay BL dizilerdeki kazara dudak dudağa gelme gibi bilindik kalıpların kullanılması da diziyi oldukça tekdüze ettiği söylenebilir.

Dizi puanı mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 6
The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0