The Whisperer, 2023 LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

The Whisperer, 2023 LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Khun, ağabeyinin evinde yaşamaktadır. Ailesinden kalan miras iki kardeşindir. Fakat yengesi Khun'un eşcinsel olmasından ve sevgilisi Tao'yu eve getirmesinden hoşlanmaz.

Last Twilight LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi
Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi

The Whisperer, 2023 LGBT Temalı BL Tayland Dizisi. LGBT, BL roman uyarlaması 10 bölümlük Tayland dizisi. Bölümler Dizi Kasım 26, 2023 – Ocak 28, 2024 terihlerinde yayınlandı. Dizi hayaletli ev, hayalet, lanet ana temalarını içeren gay aşk, gay sevgili, LGBT, BL (boys’ love) temalı. Dizi Tayland BL dizileri kategorisinde. Genç eşcinseller, gençlik aşkı, gerilim, aldatma gibi etiketlrere de sahip dizi izleyici için ortalama bir kalitede.

Yüzlerce LGBT temalı dizi, film ve diğer BL ve GL yapımları için site manüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki hızlı düğmelere dokunarak en popüler kategorilerdeki yapımlara bakabilirsiniz. Yorum ve dizi film önerileriniz için site menüsünü kullanabilirsiniz.

The Whisperer, 2023 LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Khun, ağabeyinin evinde yaşamaktadır. Ailesinden kalan miras iki kardeşindir. Fakat yengesi Khun’un eşcinsel olmasından ve sevgilisi Tao’yu eve getirmesinden hoşlanmaz. En sonunda Khun’u evden kovma niyetini belirtir. İlk başta direnen Khun evden ayrılmak ister. Çıkan kavgada ağabeyi ve karısı, trafik kazası geçirerek ölür. Kötü şekilde yanarlar.

The Whisperer, 2023 LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
The Whisperer, 2023

Khun, yeğeni ve sevgilisi Tao ile birlikte yaşamaya başlar. Sürekli korkulu rüyalar, ağabeyi ve karısının yanmış hayaletlerini gören Khun psikolojik ilaçlar almay abaşlar. hayaller gittikçe kötüleşir. Olmadık hayaller, cesetler görmeye başlar.

Bu sırada yanlarına yeni bir komşu taşınır. Yakışıklı komşuları Vit, Khun’un aklını çelecek ve Tao’yu terketmesini isteyecektir. İlk başta direnen Tao sonunda kabul eder ve sevgilisinin ilaçlarını ağır uyşturucular ile değiştirir. Terkettiğini söylemez. Artık ilişkileri karışık bir hale gelirken Vit, gizli planlar yapmaktadır.

Hayalet, korku, gerilim temaları roman uyarlaması LGBT gay temalı dizi izleyicisi için blindik bir BL konusunun dışına az da olsa çıkıyor. Dizideki korku ve gerilim temaları, görüntü yönetimi yine ortalama denilebilir. Gizem ve eşcinsel aşk temaları da ortalama düzeyde. Dizi BL izleyicisi için ortalama bir izleme keyfi sunacak. Oyunculuklar da yine ortalamaya yakın denilebilir. Diğer eleştiriler ise her zamanki bilindik Tayland BL diizlerindeki aşırı makyajlı oyuncular olacaktır. Aşk, ihanet, bağlılık, sadakat gibi temalar de dizinin temelini oluşturuyor.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Gerilim Tema: 7
The Whisperer, 2023 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0