Theory of Love 2019 Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Theory of Love 2019 Tayland BL Dizi

Dizi sinema ve film bölümü öğrencilerinden bir grup arkadaşın arasında geçiyor. Third, oda ve sınıf arkadaşı Khai'ye âşıktır. Arkadaşına çok davranarak onun her türlü nazını çeker.

609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi
I Will Knock You (2022) Tayland LGBT BL Dizi
TharnType 2: 7 Years Of Love Tayland Gay Dizi

Theory of Love 2019 Tayland BL Dizi. Asya LGBT, gay sevgili, aşk, drama konulu okul dizisi. Tayland BL dizilerinde olduğu gibi hedef izleyici genelde genç izleyiciler. Dizi genel olarak bilindik bir konu ve bilindik Taylan okul dizilerindeki alt üst sınıf konusu işleniyor. Aslında bu tür dizilerde neredeyse konu aynı denilebiir. Tay gay LGBT, boy’s love temalı dizilerinin neredeyse tamamı zengin üniversite öğrencilerinin aşk ilişkileri üzerinedir.

Daha fazla LGBT temalı dizi izlemek için buraya dokunun.

Theory of Love 2019 Tayland BL Dizi

Dizi sinema ve film bölümü öğrencilerinden bir grup arkadaşın arasında geçiyor. Third, oda ve sınıf arkadaşı Khai’ye âşıktır. Arkadaşına çok davranarak onun her türlü nazını çeker. Khai ise bu yakınlığın farkındadır ama bilerek sürekli kadınlarla çıkarak eşcinsel olmadığını adeta kanıtlamak ister. Thrid, bütün çabalarına rağmen arkadaşının dikkatini çekmeyi başaramayınca ondan ayrılır yeni ee çıkar.

Theory of Love 2019 Tayland BL Dizi

Theory of Love 2019

Arkadaşının kendine âşık olduğunu öğrenen Khai bu defa arkadaşının peşinde koşsa da Third artık bıkmıştır. Sürekli kendi ile oynayan duygularını hiçe sayan Khai ile zor bir mücadeleye girer. Diğer yandan Two ile Un birbirlerinden hoşlanır ama bir türlü bunu dile getiremezler. İki arkadaşın aşkı da yan konu olarak dizide ele alınır. Diğer yandan Bone da öğremenine âşık olmuştur ve aralarında gerilim ve yaklaşma arasında tuhaf bir ilişki oluşacaktır.

Theory of Love 2019 Tayland BL Dizi

Theory of Love 2019

İnceleme ve Yorum

Gay LGBT sevgili aşk konulu Tay dizileri genelde tek kalıptan çıkma gibi gözüken dizilerdir. Süper zengin üniversite öğrencilerinin aşkları, sevgilileri konu edilir. Genelde bilindik, makyajlı pürüzsüz cilde sahip oyunbular, parlak renkli çekimler karşımıza çıkar. Bu dizide de durum bundan ibarettir. Aslında Theory of Love  izleyicisi için pek bir seçenek bırakmayan klasik bir Tay BL ya da LGBT gay sevgili, aşk temalı dizi niteliğinde. Ama genç izleyici için eğlenceli bir dizi olacaktır. Ayrıca komedi kategorisine de giren dizi iyi zaman geçirmek isteyen meraklıları için iyi bir seçim olacaktır.

Diziye puanım mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
LGBTQ Tema: 7
Theory of Love 2019

Yorumlar

WORDPRESS: 0