Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film

Yaz tatilinde bir markette çalışan Caleb, liseden mezun olmak üzeredir. Büyükbabası ve büyükannesi ile yaşar. Onlar torunlarının eşcinsel olduğundan habersizdir.

Cobalt Blue Kobalt Mavisi (2022) Filmi LGBTQ Drama
My Policeman (2022) Filmi
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The Movie (2022)

Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film. Eşcinsel şarkıcıların ve Queer pop müziğin en bilindik şarkıcılarından biri olan Troye Sivan filmlerinden biri. Gay gençlik filmi, gay sevgili, LGBT film, eşcinsel karakter temalı komedi, drama etiketine sahip film 1s 44dk uzunluğunda. 2011 yılına hoş geldiniz. 10’lu yılların havası içinde eğlenceli bir BL boys’ love temalı film izlemek isteyen izleyici tam olarak bir gay aşk konusu bulamayacak. Aşağıda ayrıntılarda değineceğim.

Daha fazla LGBT konulu dizi, film, televizyon programları, Netflix yapımları ve daha fazlası için yukarıdaki butonlara dokunun. Çok daha fazlası için lütfen site menüsünü kullanın . Yazar olarak sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ayrıntılara bakabilirsiniz.

Three Months 2022

Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film

Yaz tatilinde bir markette çalışan Caleb, liseden mezun olmak üzeredir. Büyükbabası ve büyükannesi ile yaşar. Onlar torunlarının eşcinsel olduğundan habersizdir. Caleb markette beraber çalıştığı arkadaşı Dara ile her sırrını paylaşır. Dara, marketin sahibi kadınla sevişir. Caleb ise yaz başlangıcında yeni bir sevgili edinmek için biriyle tanışır. Seks sırasında kondom yırtılmıştır. Seks partneri Caleb’e SMS gönderir ve HIV pozitif olduğunu söyler. O da yeni öğrenmiştir.

Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film
Three Months 2022

Heyecanlanan Caleb, yakınlardaki LGBT derneğine giderek orada test yaptırmak ister. Fakat testler için en az üç aylık bir süre gerekecektir. Her ay bir test yapılacak ve 3. ayda yapılan test de negatif çıkarsa korkulacak bir şey kalmayacaktır. Bu sırada Caleb, aynı şekilde dernekte testleri devam eden Estha ile tanışacaktır. Kendisi Yahudi olan ve bu nedenle de çok katı kuralları olan bir aile yapısı vardır. Estha ise Hindu bir eşcinsel erkektir. Bu tanışmaları ile birbirlerine destek olurlar.

Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film
Three Months 2022

Caleb, üç ay boyunca hem kişisel sorunlarını hem de test ile ilgili endişelerini gidermeye çalışır. Bu sırada Estha ile de sevgili olurlar. İki genç eşcinsel hem birbirlerini hem de kendilerini tanırlar. Ailesine eşcinsel olduğunu bile söyleyemeyen, üniversite için başka şehre gitmek isteyen Estha, Caleb’i hayal kırıklığına uğratır. Üç ay sonunda net test sonucu sonuçlanır. İkisi de negatiftir.

Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film
Three Months 2022

Queer şarkıcı Troye Sivan başrolde olduğu film 2010’lu yılların havasını izleyiciye etkili bir şekilde sunuyor. Basit bir genç. Aşkı arayan ve basit bir yaşamı olan Caleb’in mezuniyet öncesi geçirdiği zorlu üç ay. Film biraz daha hareketli olabilirdi desek de müzikler, görüntüler, oyunculuk olarak boys’ love ya da LGBT drama sevenler için zevkli bir seyir olacak.

Film puanlaması IMDb

6.8
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 7
Three Months 2022 Gay LGBT Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması