Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi

Under the Same Sky

Düğünler için orginizasyon şirketinde teyzesi ile çalışan Briggs, klasik gelin arabaları ile ilgilenir. Yalnız ve henüz sevgilisi olmayan genç bir gün düğün için klasik gelin arabası arayan Shao ve nişanlısı ile tanışacaktır.

Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi
A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi
Me, My Husband, and My Husband’s Boyfriend

Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi. LGBT gay temalı mini dizi, Bl (boys’ love), gay sevgili etiketine sahip 8 bölümlük dizi ortalama 17 dakika uzunluğunda. Dizi ayrıca biseksüel sevgili, GL (girls’ love) temalarını da içeren bir drama. Asya eş cinsel temalı dizileri seven izleyici için ortalamaya yakın bir seyir keyfi sunacak dizinin özeti ve konusuna geçelim. İzleme listenize alıp almayacağınız kararını size bırkıyoruz.

Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler LGBT temalı BL, GL dizilere ve filmlere erişebilirsiniz. Site menüsünde yüzlerce film ve dizi sizi bekliyor olacak. Lütfen yorum yapmayı unutmayın, ne düşündüğünüzü merak ediyoruz.

Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi

Düğünler için orginizasyon şirketinde teyzesi ile çalışan Briggs, klasik gelin arabaları ile ilgilenir. Yalnız ve henüz sevgilisi olmayan genç bir gün düğün için klasik gelin arabası arayan Shao ve nişanlısı ile tanışacaktır. Shao, aile evliliği yapmak zorundadır. Gay kimliğininin farkında olsa da henüz herhangi bir ilişkisi olmamıştır. Kendini tamamen sevgilisine saklamak ister.

Diğer yandan nişanlısı da aynı şekilde bu evliliğin sadece aileleri memnun etmek için olduğunu bilir. O da biseksüel kadın olarak her şeyin farkındadır ve nişanlısının Briggs ile ilgilendiğini bilmektedir. Fakat önlerinde gelenekler ve aileleirn birleşerek güçlerini artırması vardır.

Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi
Tie the Not (2023)

Aşkı ve cinsel kimliğini yavaş yavaş keşfeden Shao acaba ailesinin zorlamasını aşabilecek midir? Diğer yandan Shao’nun kardeşi de zor Thor da arkadaşı tarafından tehdit edilip zorbalığa uğrar. Aillesi ile cinsel kimliği arasında kalan Thor acaba sorununa bir çözüm bulacak mıdır?

Filipinler yapımı LGBT temalı dizi, gay aşk, cinsel kimliğini tanıma, kendini keşfetme gibi temaları içeriyor. Aileleirn zorlamaları ile evlilik aşamasındaki Shao yaşamı adeta yeniden tanıyor. Dizi de sesler büyük ihtimalle çekim sırasında alındığından bazen yetersiz kalabiliyor yine çekimler ve görüntü yönetimi bazı sahnelerde uyumsuz denilebilir.

Dizi Puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 6
LGBT Tema: 7
Tie the Not Dizi Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0