Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi

Ünlü bir oyuncu olan Foam, sevgilisi Chris'in öldürülmesi sonrası büyük bir travma yaşar. Bir kovalamaca sırasında polisten kaçan Chris keskin nişancı tarafından öldürülür.

The Trainee (2024) Tayland BL Dizi
We Are 2024, Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Mary & George (2024) Tarihi Gay Dizisi Konusu, Karakterleri

Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi 10 bölümlük Taylan yapımı LGBT temalı BL dizi. Fantastik bir zaman yolculuğu ve geçmişi değiştirme temalı BL (boys’ love) disizi 37 dakika uzunluğunda. Gay aşk, LGBTQ gibi ana etiketlere sahip drama ( Time the Series) konusu ve kısa bir incelemesi aşağıda.

🏳️‍🌈Dafa fazla LGBTQ+ kategorisinde diziler, filmler, Tayland, Güney Kore, Japon, Çin BL diizleri, filmler, Netflix, Peime Video yapımları, televizyon programları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yorum ve önerilerinizle katkıda bulunabilirsiniz.

Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi

Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi

Ünlü bir oyuncu olan Foam, sevgilisi Chris’in öldürülmesi sonrası büyük bir travma yaşar. Bir kovalamaca sırasında polisten kaçan Chris keskin nişancı tarafından öldürülür. Sevgilisinin katilleri bulunamaz ve Foam kimlerin suçlu olduğundu da öğrenemez. Chris ne yanlış yapmış da nasıl bir kirli işe bulaşmış da öldürülmüştür. Foam bunu bir türlü öğrenemez ve sevgilisini de unutamaz.

Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi
Time The Series (2024)

Tam bu sırada gizemli bir yabancı tarafından kendisine Chris’in saat kolyesi hediye edilir. Foam kendini bir den bire 2018 ylında bulur. İlk başta bir şey anlayamaz fakat zaman ilerledikçe gerçekten de 2018 yılında olduğunu anlar. Bu onun için adeta bir şenstır. Sevgilisini kimlerin öldürebileceğini araştırıp, ona sahip çıkarak onu kurtarabilecektir.

Chris ve arkadaşları ile henüz tanışmadığı bir zaman diliminde tekrar Chris ile tanışır ve y aşamına girmeye başlar. Onun çalıştığı gece kulübünde işe başlar, sürekli olarak gelecektek, sevgilisine yakın durarak olayları anlamaya çalışan Foam sevgilisini kurtarabilecek midir?

Basit ve ortalamanın altında bir öykü sunan Tayland yapımı LGBTQ+ temalı BL (gay sevgili, boys’ love) dizi Asya BL dizileri izleyicisi için bilindik temalar içeriyor. Artık kısır döngüye giren Aysa BL dizileri uzun süre bu döngüden çıkamayacak gibi.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
BL tema: 7
Time (2024) Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0