Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Annesi ve babası olmayan yetim çocuk Tin, arkadaşı Park ile yaşamaktadır. Arkadaş gurubu tarafından da sevilir. Fakat gizliden gizliye arkadaşı Park'a âşıktır.

The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
VIP Only Tayvan LGBT BL Dizi
Crazy Handsome Rich 2023 Tayland BL Dizi

Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi. 2023 yılı yapımı LGBT gay dizi etiketine sahip yapım 42 dakikalık 12 bölümden oluşmakta. Gay sevgili, gençlik aşkı, arkadaşlık gibi etiketlere de sahip drama BL (boys’ love) izleyicisi için klasik bir Tayland BL (Thailand BL) izlenimi verecek. Dizi web romanından uyarlanmış. BL kitap, roman uyarlaması seven izleyici filmden ortalamaya yakın bir keyif alacak.

Site menüsünden yüzlerce LGBT kategorisinde BL diziler, filmler, Netflix yapımlarına ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en yeni ve çok ilgi gören içeriğe ulaşabilirsiniz. Lütfen yorum yazmayı unutmayın. Ayrıca tavsiyelerinizi de paylaşabilirsiniz.

Tin Tem Jai 2023

Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Annesi ve babası olmayan yetim çocuk Tin, arkadaşı Park ile yaşamaktadır. Arkadaş gurubu tarafından da sevilir. Fakat gizliden gizliye arkadaşı Park’a âşıktır. Arkadaşları da ikilinin çok yakın olduklarını bilir. Park, kız arkadaşından ayrıldığından beri oldukça yalnızdır. Tin’i gerçekten çok sever fakat Park, ev arkadaşının tekliflerine her zaman geçici cevaplar verir. Ama Tin’in bıkmayacak ve onu sevmeye devam edecektir.

Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Tin Tem Jai LGBT 2023

Diğer taraftan Tin, okulda yeni bir erkek aday arkadaş ile tanışır. Görünüşe göre Tin ile ilgilenen bu yeni çocuk acaba araya girecek midir? Diğer yandan dizide yan konuda da bir birliktelik vardır. Pao ile Khana’da birbirleri ile ilgilenmeye başlamış ve ilk adımı atmışlardır. Dizi arkadaş grubunun ilişkileri, buluşmalar, yemekler ile geçer.

Tin acaba çok sevdiği arkadaşı ile sevgili olacak mıdır? Kendini çok güçsüz ve terkedilmiş hisseden biraz da zayıf bir bedene sahiptir. Arkadaşları onu her ne kadar çok sevse de o bütün sevgisini Park’ta aramaktadır. İzleyici daha çok bu ikilinin arasında geçenlere odaklanacak.

Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Tin Tem Jai LGBT 2023

Dizi bilindik Tayland BL (Thailand BL series) dizileri standartlarında. Web romanı uyarlaması dizinin asıl metnini bilmediğimizden bu konu hakkında yorum yapamıyoruz. Fakat ilgi çeken oyuncular ve mükemmel mekanlar, tertemiz bir ortamla her zamanki gibi gerçeklikten uzak çekimler, doğallık arayan izleyiciyi için pek de iyi değil. Bunun dışında standart bir BL izlemek isteyen izleyicinin iyi vakit geçireceği ortalamaya yakın bir yapım.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL tema: 7
Müzik 7: 8
Tin Tem Jai LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0