Tinted With You (2021) Kore BL Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Tinted With You (2021) Kore BL Mini Dizi

Bu fantezi mini dizide fotoğrafın içine girerek zamanda geçmişe giden bir öğrenci, krallık zamanında gay bir prensle tanışır.

Naked Dinner LGBT Temalı Japon BL Dizi
Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi
Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

Tinted With You (2021) Kore BL Dizi. Fantezi sever misiniz? Gay sevgili, drama ama hepsi fantezi. Aysa gay sevgili, aşk, drama dizileri genelde Taylan yapımı ve hep aynı konu üzerine döner. Süper zevginler arasında aşk, ayrılık, drama… Güney Kore yapımı mini dizi 12 dakikalık 8 bölümden oluşuyor. Tarihi dizi 3 kişi arasında geçiyor. Eşcinsel bireyleri anlamama ve onlara işkence etmek, canlarını yakmak Sümer sonrası için bir gelenek gibi olmuş. Konumuz gay LGBT konulu mini dizi. Gerçi dizi izleyicisine pek bir şey vaadetmese de fantezi severler için ideal.

Daha fazla gay LGBT konulu dizi için buraya dokunun.

https://youtu.be/6SfISJDChcM

Tinted With You (2021) Kore BL Mini Dizi

Lise öğrencisi Jung Eun Ho, bir tablo üzerinde uğraşır. Birgün gittiği bir sergide gördüğü tablonun bulunduğu zamana adeta sihirli bir güçle gider. Amacı resmini tamamlamasıdır. Resmi tamamlamadan dönemez. Krallıklar zamanına gider ve kendini bir karmaşa içinde bulur. Ülkenin sürgün prensi yanında koruması ile düşmanların saldırısını püskürtür. Bu esnada Jung Eun Ho da prens ve korumasınca yakalanır. Düşman sanılır. Kıyafetleri ve konuşması şüphelidir. Bütün bunlar çok saçma gelir. Kaçmak ister ama kaçamaz. En sonunda anlar ki sergide gördüğü hayali kadın onu buraya göndermiştir.

Tinted With You (2021) Kore BL Mini Dizi

Tinted With You (2021)

Prens, eşcinsel olduğu için kral tarafından sürülür. Sürüldüğü bu yerde de tehlikededir. Bir süre sonra prens kralın adamlarınca infaz edilecektir. Jung Eun HO, bir taraftan resmi tammalarken diğer yandan da prens ile sevgili olurlar. Fakat resmi tamamlayamazsa kralın adamları onları öldürecektir. Resmi tamamlayıp prensi de alarak kendi zamanına gidecek olan Jung Eun Ho, resmi tamamlar. Sonunda 2021 yılındadır yanında da geçmişten getirdiği sevgilisi ile 1 yıl geçmiştir. Korumayı da gizemli kadın geçmişten geleceğe getirecektir.

Tinted With You (2021) Kore BL Mini Dizi

Tinted With You (2021)

Yorumum

Fantezi nasıl ama? Asya Gay LGBT ya da BL dizileri genelde Tayland yapımı oluyor. Hepsi zengin ailelerin, okullu çocukları arasında geçen gerçeklikle alakasız diziler. En azından fantezi izlerken fantezi olduğunu izleyici biliyor. Dizi öyle mükemmel bir yapım değil. 12 dakikalık 8 bölüm zaten. Farklı bir şeyler izlemek isteyen ve genel olarak aynı tip gay dizilerden sıkılmış olan izleyici için iyi gelebilir. Eşcinsel prens, cinselyönelimi yüzünden dışlanır. Dışlama, bir diğerini lanetleme, kendini her bakımdan bir diğerinden üstün görme insanlığın binlerce yıllık hatalı düşüncelerinden biri. Cinsiyetler arası cinsel yönelimleri anlamamak 21. yüzyıl insanına yakışmıyor. Dizide gördüşümüz gibi yüzlerce yıl öncesiyle günümüz arasında ilerlediğimiz yol çok az.

6.8 Diziye puanım

Yorumlar

WORDPRESS: 0