To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Dizi iki arkadaşın lise ve yetişkinlik dönemlerini kapsamakta. Döüşümlü olarak iki dönemin öyküsü dizide anlatılıyor.

Mary & George (2024) Tarihi Gay Dizisi Konusu, Karakterleri
Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi
Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi. BL roman uyarması LGBT, gay aşk temalı 10 bölümlük Tayland dizisi. Doktor, okul, gençlik temalarındaki drama bilindik yapıdaki kalıp bir dizi denilebilir. BL izleyicisi alt öyküleri ile ortalamaya yakın bir dizi izleyecek. Eşcinsel temalı Asya dizilerini seven izleyici için dizinin konusu ve puanlaması şu şekilde.

🏳️‍🌈 Yüzlerce LGBT, gay, BL (boys’ love) temalı film diiz, Tayland, Güney Kore, Netflix, Prime Video yapımları, televizyon şovları daha fazlazı için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en popüler içeriğe götürecek bağlantıları içeriyor.

To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi Konusu Yorumları

Dizi iki arkadaşın lise ve yetişkinlik dönemlerini kapsamakta. Döüşümlü olarak iki dönemin öyküsü dizide anlatılıyor. Genel olarak izleyiciyi çok rahatsız edecek kadar makyajlı yüzler gerçekliği yine rezil ediyor. Asya BL dizilerinin aslında izlemek için bu bile yeterlidir. Gerçek yaşam, gerçek insan öykülerini bulamazsınız. Dizi her ne kadar roman uyarlaması olsa da görüntü yönetimi ve çekim teknikleri olarak bilindik Taylan yapımlarından.

Dizi ortalamaya yakın bir ipuan alacaktır. Benzer yapımları zaten izlelen BL izleyicisi benzerlerini izlediği bir diziyi izleyecek gibi. Fakat kadın izleyicileri hedef alan BL yapımları için bu eleştirileri her zaman yapmaya devam edeceğiz.

To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
To Be Continued (2024)

Lisede en yakın arkadaşına âşık olan Ji, aşkını bir türlü Achi’ye söyleyemez. İki arkadaşın arası çok iyidir ve aralarında bir ilişki bekleyen Ji, istediği karşılığı alamaz. Sonunda Achi, ilgisinin kaybedecektir. Böylece ayrılırlar. Kalbi çok kırılan Ji, yıllar geçse de bunu unutamaz.

Günümüze gelince Ji başarılı bir doktor olmuş ve başarılı ameliyatlar yapan biri haline gelmiştir. Achi ise çok ünlü bir reklam yüzüdür. Ansızın karşılaşırlar. Ji, eski arkadaşına yüz vermez adeta onu yok sayar. Geçmişin intikamıdır bu. Fakat Achi sürekli peşindedir.

Hastanede de taliplileri olan yakışıklı Ji, bir yandan lisede kendini neden terkettğini anlamadığı arkadaşını hâlâ affetmese de içten içe onu sevmektedir. Achi, henüz bitirdiği ilişkisi ile imajını zor kurtarmışken yeni bir ilişkiye hazır mıdır? Ji lisedeki gibi yine hayal kırıklığına mı uğrayacaktır?

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0