To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL

HomeAsya BL Dizileri

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL

Ünlü oyuncu Kang Seo Joon, karıştığı bir kavga sonucunda yapımcısını zor durumda bırakır. Kavga için tazminat ödemek zorundadır. Bir süre gözlerden uzak kalması gerekecektir.

Asya BL Dizileri LGBT Gay Temalı Dizi Önerileri
Dark Blue Kiss LGBT BL Tayland Drama Dizi Konusu
Tayland Gay Dizileri BL LGBT Diziler

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL. LGBT gay sevgili, gay aşk, BL dizi, LGBT drama, Gay konulu dizi kategorilerindeki To my Star’ın 2. sezonu. Dizinin ilk sezonuna buraya dokunarak ulaşabilirsiniz. Boys’ Love kategorisinde oldukça fazla içerik üreten Asya ülkeleri, eşcinsellik konulu dizilerde genelde ortalamanın altındalar. Özellikle Tayland okul, gençlik dizileri birbirine benzeyen yapımlarla kısır döngü içinde devam eder. Güney Kore yapımı To my Star farklı bir öykü sunuyor denilebilir. İlk sezonu izledikten sonra ikinci sezona geçebilirsiniz. To My Star 2. sezon izlemeye hazır.

Daha fazla LGBT gay, BL, LGBT aşk, sevgili, drama, komedi, animasyon, biyografi, tarih temalarında yüzlerce film ve dizi için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve içerik üretmek isterseniz kırmızı düğme sizi ilgili sayfaya götürecek.

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL Konusu

To My Star 2. sezon. Ünlü oyuncu Kang Seo Joon, karıştığı bir kavga sonucunda yapımcısını zor durumda bırakır. Kavga için tazminat ödemek zorundadır. Bir süre gözlerden uzak kalması gerekecektir. Fakat bir türlü gözlerden uzak kalamayan, başına buyruk ünlü oyuncu için yapımcısı bir ev bulur. Yapımcının kiracısı ile bir süre aynı evde kalacaktır. Böylece gözlerden uzak kalacaktır.

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL
To My Star 2: Our Untold Stories

Gözlerden uzak kalmayı başarır. Kavganın asıl suçlusu da bulunur. Restoran sahibi ve evinde kaldığı Han Ji Woo ile sevgili olurlar. İlk başlarda araları çok kötü olsa da en sonunda birbirlerini severler. Fakat Han Ji Woo bir yıl sonra ansızın Kang Seo Joon’u terkeder ve gözlerden kaybolur. Kısa bir notla terk etmiştir. Aradan 1 yıl daha geçer ve ünlü oyuncu sevgilisinin izini sürer. Her şey çok iyiyken neden terkedilmiştir?

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL
To My Star 2: Our Untold Stories

Kang Seo Joon, sevgilisinin bir köyde ufak bir restoran işlettiğini öğrenir. Müşterisi olmayan bu yerde ne işi olduğunu anlamaz. Kang Seo Joon’un 5 yıl birlikte olduğu kız arkadaşı da köydedir. Kang Seo Joon neden terk ettiğini, yaşamındaki sırları, eski kız arkadaşı ile olan ilişkileri yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Ünlü oyuncu Kang Seo Joon sevgilisini tekrar elde etmek için çabaladıkça, işler daha da batacaktır.

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL
To My Star 2: Our Untold Stories

Birlikte aynı evde kalma temalı, aynı evi paylaşma konulu LGBT gay sevgili, BL dizisi her ne kadar belirli BL kalıplarını içeriyor olsa da izleyicisine gizemli ve hemen çözülmeyen bir öykü sunuyor. Özellikle artık bir diğerinin aynı olan, oldukça “sulu” Tayland BL dizilerine kıyasla daha oturaklı bir dizi olan To my Star 2, Our Untold Stories BL severlerin huzurunda.

Dizi puanlaması mydramalist

7.3
OVERALL SCORE
Konu: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
BL tema: 8
To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL

COMMENTS

WORDPRESS: 0