To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi

HomeGay LGBT Film

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi. Güney Kore gay LGBT film ve dizi. Dizi 9 dölümden oluşuyor, 15 dakika her bölüm. Film (movie) versi

The Cornered Mouse Dreams of Cheese LGBT Gay Film
In Between Seasons (2016) BL LGBT Film
Method 2017, BL Gay Temalı Güney Kore Filmi

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi. Güney Kore gay LGBT film ve dizi. Dizi 9 dölümden oluşuyor, 15 dakika her bölüm. Film (movie) versiyonu da 2 saat 2 dakika kadar üsürüyor. Asya gay LGBT sevgili, aşk, BL, Boys love film ve dizi sevenler için iyi bir seçim olacaktır. Özellikle gençler ve genç yetişkinler, aşk görmek isteyen izleyici için bir yapım. Eşcinsel film ve dizi Asya yapımları olarak oldukça fazla. Sürekli yeni içeirk üretiliyor. Cinsel yönelimler tabii ki insanın değil bütün canlıların biyolojisinde de olan olağan bir durum. Neyse bu ayrı bir konu. Dizi ya da filmi izleyelim şimdi.

Daha fazla LGBT gay temalı film için buraya dizi için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsin. Site içinde biraz gezinmen çok iyi olacak. Ayrıca youm yazarak katkıda da bulunabilirsin.

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi

Yeni açılan restoranda şey aşçı olan Han Ji Woo, yalnız başına yaşayan ailesi olmayan biridir. İtalya’da eğitim alıp dönmüş ve hemen işe başlamıştır. Restoran pek iş yapmaz. Bazı günler online de dahil olmak üzere müşteri gelmez. Bu çok sıkıcı bir durumdur. Han Ji Woo’nun oturduğu evi bir tanıdığı olan oyuncu ajansı CEO’su Kim Pil Hyun’dan kiralamıştır.

Kim Pil Hyun’un ilgilendiği ve kendisine danışmanlık ve manajerlik hizmeti verdiği ünlü oyuncu Kang Seo Joon bir kavgaya karışır. Olayın bir kısmı medyaya yansır. Ünlü oyuncunun bir süreliğine basından gizlenmesi gerekecektir. CEO Kim Pil Hyun çözüm olarak oyuncusunu, Han Ji Woo’nun yanına yerleştirir. İkisi iyi bir uyum içinde değildir. Fakat birlikte kaldıkça aralarında bir aşk başlayacaktır.

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi

To My Star 2021

Han Ji Woo, sessiz ve ciddi biridir. Kang Seo Joon’un kendine yaklaşmasına izin vermez. Bu esna da ev arkadaşı da restıranda çalışır. Ünlü oyuuncunun karıştığı kavganın iç yüzü ortaya çıkarken restotanın sahibi ve Han Ji Woo’nun en güvendiği kişi istemeyerek de olsa ünlü oyuncuya şantaj yapacaktır.

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi

To My Star 2021

İnceleme Yorum

Güney Kore yapımı gay sevgili, LGBT gay film, gay aşk filmi gibi kategorilerdeki yapım genç izleyici ve genç yetişkinler için çekici gelecektir. Güney Kore yapımları her zaman farklıdır. Gerçi fim ve dizinin konusu çok tanıdık. Bu konuya benzer Tayvan gay LGBT sevgili aşk dizileri de yok değil. Aynı evde kalmai ev arkadaşı olan ünlü oyuncular temalı yapım abu defa biraz entrika karışıyor. Basit bir konusu olsa da saf aşk, biraz dırama biraz da eğlenceli sahneler görmek isteyen genç izleyici dizi ya da film ile ilgilenecektir.

Film/Dizi puanım mydramalist

7.4
OVERALL SCORE
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 8
Akıcılık: 7
LGBTQ Tema: 8
To My Star LGBT Gay temalı Güney Kore yapıomı dizi ve film

COMMENTS

WORDPRESS: 0