To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama

Ana SayfaAsya BL Dizileri

To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama

Khun Chai , Sir

1940'lar yani savaş yıllarında Tayland, Japon askerlerce istila edilmiş, ayrıca Çin ile de siyasi ortam gergindir. Bu ortamda Çin ile olan ticareti arttırmak ve daha çok kazanmak için beş aile birleşir.

Roommates of Poongduck 304 (2022)
Prizma (Prisma) 2022 LGBT Dizi
Smiley (Smile) 2022, Netflix LGBT Temalı Dizisi

To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama. LGBT diziler, gay aşk, tarihi gay drama kategorilerindeki BL 28 bölüm. 1s 10dk’lık bölümlere sahip eşcinsel temalı dizi 1930 ve 1940’lı yıllarda geçiyor. Tarihi temaları seven BL (boys’ love) izleyicisi Aysa LGBT gay diziler kategorisindeki yapımı izleme listesine alacaktır. Tayland Gay dizileri genelde bilindik, lise, üniversite aşkları, süper gay gençler arasında döner durur. Dizi bu döngüyü kırabilecek mi? Şimdi diziye geçelim.

Daha fazla gay temalı filmler izlemek için yukarıdaki düğmelere dokunabilirsiniz. Yüzlerce film ve dizi, Netflix orijinal yapımları ve onlarca kategoride istediğiniz içeriğe ulaşabilirsiniz. Ayrıca yazar olmak ve sitede içerik üretmek için yukarıdaki kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Khun Chai , Sir

To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama

1940’lar yani savaş yıllarında Tayland, Japon askerlerce istila edilmiş, ayrıca Çin ile de siyasi ortam gergindir. Bu ortamda Çin ile olan ticareti arttırmak ve daha çok kazanmak için beş aile birleşir. Hem siyasi güçlerini hem de ekonomik güçlerini birleştirirler Beşli Ejder Loncası artık çok güçlüdür. Her bir ailenin görevi farklıdır. Birliğe üye aileler arasında loncanın başına geçmek için de kavga vardır.

To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama
To Sir, With Love (2022)

Lonca’ya yıllardır Jao Sua Song liderlik eder. 15 yıl önce Jao Sua Song, eşcinsel olduğu için kardeşini loncadan atar ve aileden de kovar. Çünkü loncanın diğer aileleri eşcinsel birinin birliğe zarar vereceğini söyler. Bunu sonucunda, baskılara dayanamayan Zhang ailesinin gözünün önünde intihar eder. Jao Sua Song’ın karısı ve metresi arasında da kavga vardır. Bu kavga ileride liderliğin hangi çocuğa geçeceğidir.

To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama
To Sir, With Love (2022)

Çocuklar 15 yıl sonra büyürler. Jao Sua Song’un yerine geçecek olan asıl karısından olan Thian eşcinseldir. Eşcinsel kimliğini gizlemelidir. Bunu sadece annesi ve hizmetçileri bilir. Üvey kardeşi Yang, kardeşini destekleyecektir. Fakat, ailenin kadınları iktidar için birbirleri ile çatışırken, birlikte de yönetime geçmek için savaş devam eder. Bu sırada Thian için zorlu günler geçirecektir.

Kısa Bir İnceleme

Dizi, dönem dizisi. 40’lı yılların savaş zamanı yaşanan karmaşalar da konu ediliyor. Bilindik Tayland gay dizileri, okul dizileri dışına çıkamıyor. Oldukça zengin aileler, çok mükemmel evler, oyuncular, arabalar… Biraz daha bilindik konu dışına çıkan gay LGBT temalı dizi BL sevenler için listelerinde ekleyecekleri bir dizi olacak.

Film puanlaması 7/10 mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0