Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi. 2017 Tayland yapımı dizi. Gay LGBT sevgili, gay aşk konulu drama, komedi etiketlerine de sahip. Asya gay LG

Sing My Crush (2023) Güney Kore BL Dizi
Even Sun Tayland LGBT Temalı (BL) Dizi
Sky in Your Heart Tayland LGBT BL Dizi

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi. 2017 Tayland yapımı dizi. Gay LGBT sevgili, gay aşk konulu drama, komedi etiketlerine de sahip. Asya gay LGBT temalı eşcinsel konulu filmlerde Taylan dizileri çoğunlukta. Gay okul dizileri, gay gençlik yapımlarını seven genç izleyici, genç yetişkinler ve bu kategorinin takipçileri için en iyi diizlerdne biri. Eşcinsel bireylerin kendilerini gizlemeleri, toplumun ve ailelerin tepkileri gibi konuların da dizi içerisinde işlenmesi diziyi klasik okul dizilerinden ayırır nitelikte. Bu defa süper zengin öğrenciler yerine gayet mütevazi yaşantısı olan öğrencilerin yaşamı konu ediliyor.

Yukarıdaki renkli düğmeleri kullanarak daha fazla gay LGBT konulu dizi ve filme, TV şovlarına, belgesel programlarına, animasyonlara ulaşabilirsin. Umarım bu listeler iyi bir seyir için size yardımcı olur. Ayrıca, yorumlarınızı da yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Üniversite mühendislik öğrencilerive ayrıca çocukluk arkadaşları Korn ve Knock dört yıllık bir ayrılık sonunda aynı bölümde buluşurlar. Knock kız arkadaşı ile sradan bir üniversite yaşamı sürer. Fakat iki arkadaş bir gece sarhoş olduklarında seks yaparlar. Korn eşcinsel olduğunu ve lisede de erkek arkadaşı olduğunu Knock’a söyler. Fakat Nock, kız arkadaşı olduğu için ve gay olmadığını iddia aeetiği için araları biraz bozulsa da sonradan düzelecektir.

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Together With Me

Gittikçe birbirine yakınlaşan ve birbirlerine karşı bir şeylerler besleyen Korn ve Knock tekrar beraber olmaya başlarlar. Knock’ın kız arkadaşı ise durumu öğrenip aralarını açmaya çalışır ve kompo düzenler. Canlarını yakmak için başkalarını tutatar. Pleng, her türlü entrikayı  yaparak sevgilisini geri almak isteyecektir. Diğer yandan Farm okul doktoru Birgh ile birlikte olur. Bright okul doktorunu çok sevmektedir doktor ise arada kaçamak yapmaya devam eder. Fakat Pleng ve grubunun hışmına Farm da uğrayacaktır.

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Together With Me

Diğer yandan Phubet grubun diğer arkadaşıdır. Okuldaki öğretmen ve Korn’un ablasına âşıktır. Çiftler birbirleri ile sevgili olmaya ve duygularını açmaua çalışır. Knock ise ya sevgilisinin entrikaları ve yalanarına kanacak ya da gay kimliğini kabullenip Korn ile devam edecektir.

Yorumum İncelemem

Eşcinsellik yani cinsel yönelim olağan bir durumdur. Dizi de Korn’a ablası baskı y apar. Gay olmanın ailesine zarar vereceğine ve rezil olacaklarına kadar bir sürü şey söyler. Oysa LGBTQ bireyi olmak ya da gay olmak büyütülecek bir durum değildir. İnsan için önemli olan sevgidir. Aşk ve bağlılık gibi duyguların cinsiyeti olmaz. Gay olmanın da hiç bir ahlak dışı bir durumu bulunmaz. Basit bir cinsel yönelimdir. İnsan her şeyi düşman olarak görmeye meğillidir. Diğer yandan Knock gay kimliğini keşfeder fakat eşcinsel olduğunu kabullenmediği gibi toplumun baskısını yenemeyerek heteroseksüel rolü yapmak ister.

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Together With Me

Dizi bu defa orta halli ekopnomik durumdaki insnalar arasında geçiyor. Tayland LGBT gay okul dizilerinde sürekli olarak süper lüks yaşayan öğrenciler, yaşam alanlarını görürüz. 2017 yapımı dizi bu kategoride izleyicisini fazlasıyla tatmin edecektir. Gay LGBT aşk, drama, ihanet, entrika, komedi gibi sürekli dğeişen tema da izleyicinin sıkılmadan devam etmesini sağlayacak.

Diziye puanım mydramalist

7.6
TOPLAM PUAN
Konu: 8
LGBTQ Tema: 8
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 8
Together With Me

Yorumlar

WORDPRESS: 0