Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

4gatsu no Tokyo wa

Uzun süre yaşadığı Amerika'dan, Japonya Tokyo'ya gelen Kazuma burada yeni bir işe başlayacaktır. Yeni işinde şefleri ile oldukça sorunlu anlar yaşar.

A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi
Laws of Attraction (2023) Tayland BL Dizi
Happy Merry Ending LGBT Güney Kore BL Dizi

Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi. 4gatsu no Tokyo wa. Japon BL (boys’ love) manga uyarlaması LGBT gay dizi, 8 bölüm. Gay aşk, eş cinsel sevgili temalı dizi BL temalı dizileri seven izleyicinin dikkatini çekecek ortalama bir yapım denile bilir. Yaklaşık 30dk uzunluğundaki dizinin konusu ve kısa bir incelemesine geçelim. İzleme listenze alıp almamak artık sizin kararınız.

LGBT kategorisinde yüzlerce gay temalı diziler filmler, Asya BL dizileri ve filmleri, Japon, Güney Kore, Tayland boys’ love zilm ve dizileri için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en popüler kategorilerdeki dizilere ulaşabilirsiniz. Ne düşündüğünüzü önemsiyoruz yorum yazmanız bri memnun edecek.

Tokyo in April is… 2023

Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

Uzun süre yaşadığı Amerika’dan, Japonya Tokyo’ya gelen Kazuma burada yeni bir işe başlayacaktır. Yeni işinde şefleri ile oldukça sorunlu anlar yaşar. Aynı iş yerinde lisede hoşlandığı arkadaşını gören Kazuma, eski arkadaşı Ren ile ilgilenmeye başlar. İş yerinde sık sık öğlen yemeklerini beraber yerler. Bu sırada adeta çelışanlar için canavar gibi tavırlar takınan şefin elinden eski arkadaşını kurtaran Ren’in lisedeki sırrını da arkadaşına anlatacaktır.

Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi
Tokyo in April is… 2023

Dizide (Tokyo in April is…) yer yer 10 yıl öncesine giderek iki arkadaşın ilişkilerini, başlarından geçen tuhaf olay sonrası ayrılıklarını da konu ediyor. Liseden beri âşık olduğu ve sonunda Tokyo’da bir reklam ajansında bulduğu arkadaşı Ren’i bırakmak istemeyen Kazuma çok sevinçlidir.

Seks arkadaşı olmaya ve duygularını işin içine katmamaya ve iş yerinde de iş arkadaşı gibi davranmakta anlaşan ikili git gide birbirlerini anlamaya çalışırken diğer yandan da iş yerindeki sorunlarını çözmeye çalışırlar. Ren ile şef arasında bir savaş başlayacaktır.

LGBT gay temalı Japon dizileri, BL Japon diizleri, manga uyarlaması eş cinsel temalı diziler etiketlerini içeren yapım BL türünü seven izleyici için ortalama bir seyir kalitesi sunacak. İş, çalışma arkadaşı temalı Asya LGBT dizileri izlemeyi seviyorsanız Tokyo in April is… dizisine bir bakın diyoruz.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 6
BL Tema: 7
Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0