Tom Çiftlikte (Tom at The Farm) Gay LGBT Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Tom Çiftlikte (Tom at The Farm) Gay LGBT Film

Tom à la ferme

Aşk, bağlılık, sadakat ve yalanlar üzerine kurulu bir ilişki

Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi
The Man with the Answers LGBT Temalı Film
Gay Film İzle (LGBT) Tavsiyeler 3

Tom Çiftlikte (Tom à la ferme) Gay LGBT Film. Xaviar Dolan’ın yönettiği ve yazdığı, aşk, drama, gerilim, gizem kategorilerinde bir film. Dolan gay (eş cinsel) kimliği ile çok iyi filmler yönetti ve yazdı. İlk filmi Annemi Öldürdüm kendi biyografisidir. O filmde yaşamından kesitleri işlemiştir. Ama en etkili filmi ve en dikkat çekeni Hayali Aşklar olsa gerek. Filmler ya da sinema 20. yüzyılın belki de en harika buluşlarındandır. İnsanlar artık hayallerini ya da öykülerini canlandırabiliyorlardı. Gay LGBT filmler cinsel yönelim hakkında yanlışları insanlara öğretebilir. Dram ve ölümler; aşk ve ayrılıklar cinsel yönelimleri; gay, eş cinsel, karşı cinsel ayrımı yapmadan herkese eşit davranır. Sadece biz insanlar birbirimize eşit davranmıyoruz.

Daha fazla LGBT gay kategorisinde film, dizi, Netflix, Güney Kore, Tayland yapımları izlemek ve televizyon şovları için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede editör olmak için kırmızı menüye dokunarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Tom Çiftlikte (Tom à la ferme) Gay LGBT Film

Tom genç bir gay’dir ve ölen sevgilisinin cenaze töreni için sevgilisinin evine daha doğrusu çiftliğine gelir. Çiftliğin sahibi Agathe, ölen oğlunun gay olduğundan habersizdir. Tom kendini “iş arkadaşı” olarak tanıtır. Sevgilisini toprağa verip gitmek niyetindedir.

Agathe, Tom’a ölen oğlunun odasını verir. Tom, gece yatarken Françis (sevgilisinin abisi) odaya gizlice girip Tom’a annesini üzmemesini ve işleri düzeltene kadar çiftlikte kalmasını söyler. Tom, Agathe’e oğlu ile sevgili olduklarını söyleyemez. Psikopat ağabey Francis ve Tom arasında büyük bir mücadele başlar. Tom, artık orada hapis hatta köle gibidir. Şiddete maruz kalır. Bazen kaçmak ister fakat bir türlü oradan kopamaz. Daha sonra Agathe için bir sevgili uydururlar ve arkadaşları Sarah çiftliğe gelir.

Tom Çiftlikte (Tom at The Farm) Gay LGBT Film
Tom Çiftlikte

Sarah’ı Agathe’e ölen oğlunun sevgilisi olarak tanıtırlar. Tom, çiftliği artık benimsemiş gibidir. Fakat Tom, Francis’in psikopat olduğunu ve ailenin marifetlerini öğrenince oradan kaçmaya kesinlikle karar verir. Acaba Tom, ruhen ve bedenen esir tutulduğu çiftlikten kaçabilecek midir?

Tom Çiftlikte (Tom at The Farm) Gay LGBT Film
Tom Çiftlikte

Aşk, bağlılık konuları başta olmak üzere, insan ilişkilerini ve insanların birbirlerine olan bakış açılarını ve saplantılarını anlatan orta halli bir film diyebilirim. Ayrıca insanlara olan bağlılık ve sevgilimiz bile olsa (ya da olmasa ) birine “ne kadar güvenilebilir” gibi sorular da filmi izlerken insanın aklına geliyor. Filmi izlerken, ön yargılı olmayın. İnsan bazen dogmalarını aşabilmeli, değil mi?

Film puanlaması imdb

7.2
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Müzik: 7
Tom Çiftlikte: aşk, bağlılık güven ve yalanlar

Yorumlar

WORDPRESS: 0