Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi

Acil tıp stajyeri Dr. Tin bir akşam üstü trafik kazası geçiren 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Tol ve kazaya karışan adamı kurtaramaz.

Gay LGBT Film Eş Cinsel Konulu Dizi Filmler Liste 7
Love Mechanics (2022) LGBT Temalı BL Dizi
Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi. Web roman uyarlaması LGBT eşcinsel konulu dizi. 13 bölümlük dizinin her 45 dakika uzunluğunda. Fantezi, gizem, fantastik bir alt yapıya sahip dizi zaman döngüsüne takılı kalma temasını içeriyor. LGBT gay temalı, gay aşk konulu BL drama klasik Tayldan BL temalarının içeriyor. Tipik görüntü yönetimi, tipik üst sınıf gelire sahip aileleirn yaşantısı… Tabii ki wep romanın içeriği ile birebir aynı mıdır o konuda bir şey diyemeeceğim.

Daha fazla LGBT kategorisinde film ve dizi izlemek yüzlerce içeriğe ulaşmak için site menüsünü ve yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Siteye içerik göndermek ya da yazar olmak için kırmızı düğmeyi kullanabilitrsiniz.

Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi Konusu

Acil tıp stajyeri Dr. Tin bir akşam üstü trafik kazası geçiren 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Tol ve kazaya karışan adamı kurtaramaz. Bu olaydan ötürü bölüm başkanından fırça yiyen Tin zor duruma düşer. Fakat o da hastasını kurtaramadığı için üzgündür. Gece mesaisi devam ederken dinlenme odasında masa başında uyuya kalacaktır. Fakat uyandığında daha önce yaşadığı olayların tekrar ettiğini görür. Acile yine aynı trafik kazasındaki iki yaralı gelir ikisi de ölür.

Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi
Triage (2022)

Bu döngü yine tekrar eder. Jinta adındaki gizemli adam Tin’e bir döngüde (time loop) olduğunu söyler. Bu döngüden kurtulmak için Tol’ü kurtarmalıdır. Yoksa bu olay sonsuzadek devam edecektir. Artık sayamayacağı kadar çok göndüye giren Tin, bir türlü Tol’ü kurtaramaz. Neyi eksik yaptığını düşünürken daha değişik şeyler denemeye karar verir.

Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi
Triage (2022)

Fakat bu defa da zamanın akışına müdahale ettiğinden başla olaylarla karşılaşacaktır. Olamaması gereken şeyler olacaktır. Tol’ün okuluna giderek onunla tanışır ve arkadaş olur ama her seferinde onu trafik kazasından kurtaramaz. Fakat hastanedeki bir gizemi, bölüm başkanının yaptığı yasadışı organ ticaretini de öğrenmiş olur. Dr. Singharat, arkadaşının böbreğinin çalındığını öğrenir. Döngü de onu dakurtarmaya karar verir.

Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi
Triage (2022)

Fakat işler bir türlü istediği olmayan. Tin iki hafta önceye gidecektir. Bu arada Tin ile Tol birbirlerinden her döngüde hoşlanmaya başladıklarının da işareti vardır. İki hafta sonraya giden Tin ile Tol birvbirlerine âşık olabilecek midir? Tol’ün yaşamı kurtulacak mıdır? Zaman döngüsünü fantastik biraz da fantezi olarak işleyen dizide zaman döngüsü kavramı maalesef ki başarılı işlenmiyor. Tin iki haftaya önceye giderek, zaman döngüsünü aşarak adeta zamanda yolculuk eder. Döngüsel zamanı sadece sıkıştığı gün içinde değiştirmeye çalışmalıdır. Yine dizideki tıbbi operasyon sahneleri izleyiciyi tatmin etmeyecektir. Sadece dramaya ve aşka ve oyunculara odaklanmış BL izleyicisi dizinin hedef izleyici grubu olsa gerek.

Dizi punalaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Triage (2022) Tyaland LBGT Temalı BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0