Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi

Sprite, ikiz kardeşi Zee'nin yerine geçerek hem kardeşi iyileşene kadar onun yerine voleybol takımında oynamaya başlar.

Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi. Tayland (Thai BL Series) gay, eşcinsel aşk, sevgili, okul spor temalarındaki gençlik dizisi 12 bölüm. LGBT temalı diziler, gay diziler, BL (boys’ love) dizileri etiketlerindeki drama, gençlik aşkı, okul BL dizileri gibi etiketleri de içeriyor. Dizi daha önce çokça dizileri yapılan ikiz kardeşler temasını içeriyor. Dizinin özeti ve konusu sonrası izleme listenize alabilirsiniz ya da tam tersi…

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi

Zee, çocukluğundan beri takım koçu olan babasının isteği ile volybol takımının en yetenekli oyuncusu haline gelmiştir. Yine ilk olarak voleybola başladığından beri yanında olan First ile sürekli bir kavga halindedir. Çocukluktan beri ikisi hep aynı ortamda oldukları halde Zee, arkadaş canlı davranmayan, sürekli olarak First’i aşağılayan davranışlarda bulunur.

Takım arkadaşlarına da aynı biçimde davranan Zee’nin Sprite adında ikiz kardeşi vardır. Sprite savunma sanatları ve aikido sporcusudur. Kardeşinin aksine arkadaşlarını sever ve oldukça konuşkan biridir. Fakat Sprite sürekli başını derde sokan, sık sık kavga eden biridir. Takım arkadaşları ile de kavgalıdır. Bu sırada kavgalı olduğu arkadaş gurubu Sptire’ı tuzağa düşürüp dövmek niyetindedir.

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi
Twins (2023)

Artık kardeşi gibi davranmaya başlayan Sprite, kardeşinin yerine elemelere katılmayı planlarken First ile de arkadaş olmayı dener. Yıllardır kendisine yüz vermeyen Zee’nin bu davranışına anlam veremeyen First temkinlidir.

Zee ise çok sinirlidir, ikizinin yaşamına karışıp kendi yerine geçmesini sevmez. Planları vardır. Bu sırada Sprite git gide First’ten hoşlanmaya başlar. Yine Sprite’ın arkadaşı ve voleybol takımındaki Sam’den hhoşlanmay başlamıştır.

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi
Twins (2023)

İkiz, birbirinin yerine geçme temalı LGBT gay, eşcinsel aşk temalı dizi izleyicisine ortalama bir seyir sunacak. Fakat okul teması her zamanki gibi zayıf. Avrupa dizilerindeki gerçek kalabalık okul, sınıf görüntüsünü bulmak çok zor. Yine aşırı makyajlı oyuncular izleyiciye sanal bir dünyada çekilmiş dizi izlenimi vermeye devam ediyor. Tayland gay temalı (BL dizi) seven izleyici için yine de izlenecek bir öykü sunan dizi yaklaşık 49 dakika uzunluğunda.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Twins (2023) Tayland BL Dizi Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0