Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film

Tino, eve gitmek için bindiği otobüste Chan adında genç bir erkekle tanışır. İlişkisi yeni biten pen de mutlu sayılmayan ve annesi ile sorunu olan Tino, bütün bu karmaşanın arasında yeni tanıştığı Chan ile sevgili olacaktır.

Hayali Aşklar Heartbeats 2010 Gay Temalı Film Öneriler
Love With Benefits (2021) Gay Aşk Mini Tayland Dizisi
Pastoral Senfoni Kitap İncelemesi Konusu Yorumu Özeti

Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film. Filipinler yapımı LGBT temalı BL (boys’ love) film 1s 55dk uzunluğunda. Gay LGBT film, eşcinsel sevgili, gay aşk gibi temalara sahip drama BL izleyicisine ortalamay ayakın bir izleme keyfi sunacak. Film yan konuların olmadığı düz bir anlatıma sahip. Özellikle dfilmde çıplaklık ve oldukça fazla seks sahnesi olduğunu da izleyici bilmeli.

Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film

Fazla karmaşık olmayan filmde Tino, eve gitmek için bindiği otobüste Chan adında genç bir erkekle tanışır. İlişkisi yeni biten pen de mutlu sayılmayan ve annesi ile sorunu olan Tino, bütün bu karmaşanın arasında yeni tanıştığı Chan ile sevgili olacaktır. Otobüs tanışmasından aylar sonra ilişkileri çok iyi giderken bir anda bozulacaktır.

İli sevgilinin ilişkileri doğrudan seks kaynaklı olacaktır. Aralarındki anlaşmazlığı çözmek için üçüncü birini bulacaklar. Fakat aralarındaki anlaşmazlık her geçen gün artarken iki sevgili biraz daha anlaşmazlığa düşerken, Chan ayrılmaya kararlıdır. Üçüncü seks arkadaşları da acaba sorunlarını çözecek midir?

Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film
Two and One 2022

Evlatlık olan Chan, lisans sınavına hazırlanır ve onun için daha başka öncelikleri vardır. Bu arada Tino, Joaquin ile gizlice buluşunca sevgililer arasındaki güven de biter. Bir otobüste başlayan ilişki böyle çıkmaza girmiştir.

İzleyicisi için ortalamanın biraz altında izleme keyfi sunacak LGBT gay temalı film (BL film) Asya yapımı BL filmler kategorisinde. Bu kategoriyi seviyorsanız sakin ve doğal çekimlerin olduğu film size göre. Özellikle filmde doğal ortam dikkat çekici. Bunun dışında izleyici bilindik ama etkileyici olmayan bir aşk öyküsü drama izleyecek.

Film puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL tema: 7
Two and One 2022 LGBT Temalı BL Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0