Two Worlds, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Two Worlds, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Paralele evren temaslı Tayland BL dizilerinde, burada her ne kadar roman uyarlaması olsa da biz film üzerinden eleştiri yapacağız

I Feel You Linger in the Air (2023) Tayland BL Dizi
Egoist (2022) LGBT Temalı Japon Filmi
85 Yazı Summer of 85 Gay LGBT Temalı Film Konusu

Two Worlds, Tayland LGBT Temalı BL Dizi. 2024 Tayland (Thai BL series) BL dizisi. Roman uyarlaması 10 bölümlük dizi LGBT kategorisinde. Gizem, eşcinsel sevgili, gay aşk, paralel evren temalarında. BL izleyici biraz daha karmaşık ortalama 48 dakika uzunlığında bir dizi izleyecek. Şimdi dizinin konusu, incelemesi ve yorumlarına geçelilm.

Two Worlds 2024, Thai BL Series

Two Worlds, 2024 Tayland LGBT Temalı BL Dizi Konusu

Khram, birlikte olduğu ve çok sevdiği sevgilisinin düşmanları tarafından pusuya düşürülüp öldürülmesinden sonra ne yapacağını bilmez bir duruma gelmiştir. Gittiği göl kıyısında, gölün içinden yükselen mavi ışıklı bir anafora düşecektir. Daha sonra gizemli ve efsanevi bir yer olduğunu öğrendiği göl aslında paralel evrenlerin kapısıdır.

Paralele evren temaslı Tayland BL dizilerinde, burada her ne kadar roman uyarlaması olsa da biz film üzerinden eleştiri yapacağız, bilimsel altyapısı olmadan sadece gay aşk ya da boys’ love teması ağırlıklıdır. Paralel evren teması bir nevi fantezi gibidir.

Two Worlds, Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Two Worlds, 2024

Khram gözlerini açtığında kendini daha öğreneceği bir paralel evrende bulur. Burada sevgilisi öldürülmemiştir. Zaman daha geriden gelmektedir. Fakat sevgilisi Phupha kendini tamımadığı gibi en büyük düşmanı Thai kendisinin kurtarıcısı olmuştuur.

Khram, Phupha’ı kurtarmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Bu sırada bu evrende annesi ve kendisini tanımayan dostları ile de tanışacaktır. Katil ise Phupha’nın peşinden gelmektedir. Thai, bu evrende yıllar önce ölşüm olan yeni Khram’a âşık olmaya başlamıştır.

İzleyici katilin paralel evrenden gelen diğer Thai mi yoksa beklenmedik biri mi olduğunu merak ederken üçlü arasındaki aşk nasıl sonuçlanacaktır? Gibi soruların da cevabını alacak. Benzer Tayland BL dizilerine göre biraz daha karmaşık ve saklı bir konusu olan LGBT gat temalı dizi izleyicisi için ortalama bir izleme kalitesi sunacak.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Genel Dizi Puanlaması: 7
Two Worlds, 2024 Dizi Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0