Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film

İnsnalar bazen birbirlerini anlamak istemezler. Cinsel kimliğin reddedilmesi insanı değiştirmez. Kişi her zaman aynı cinsel kimlikte kalır.

Playboy and the Gang of Cherry (2017) Movie
Your Name Engraved Herein Gay LGBT Film
Dew The Movie 2019 BL LGBT Gay Temalı Film

Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film. 2016 yılı Çin yapımı BL film. Filmin iki versiyonu var. Filmin LGBT, gay aşk, sevgili, drama kategorilerinde olduğunu söyleyebiliriz. Asya gay LGBT filmler arasında başarılı bir film. Filmin farklı versiyonlarının olması gayet başarılı olmuş. İlk filmde yani ilk versiyonda efendi Xie Yan, Shu Nian’a yüzünün güzelliğinin bozulması halinde onu sonsuza dek bırakacağını söyler. Galiba işte bu noktadan itibaren ikinci versiyon için ilham olmuş. Gay, eşcinsel LGBT BL film sevenler için iyi bir seyir olacak.

Daha fazla BL, LGBT gay temalı film için buraya dokunun.

Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film

Filmin ilk versiyonunda Xie Yan adeta kendine evcil hayvan alır gibi Shu Nian’ı alır. Eve hizmetçi olarak alınmış gibidir. Xie’nin kölesidir. Ne isterse onu yapar. Efendi sahip ilişkisi vardır aralarında vce birbirlerine çok yakındırlar. Shu Nian, efendisine âşıktır. Aralarınd açok sert çatışmalar, anlaşmazlıklar çıksa da üztesinden gelirler. Shu Nian, aile şirketinde müdürdür. Avrupa’dan Çin’e gelen efendisi artık şirketin başına geçmiştir. Fakat o bir türlü Shu ile ilgilenmez. Hatta onun eşcinsel olduğunu öğrenince onu kovar. Bu sırada Shu Nian, Ke Lou adında eşcinsel biri ile tanışır. Aile şirketinin %20 hissesi elinde olan Ke de ailesinden kopuk yaşar.

Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film

Uncontrolled Love

Aralarında büyük torunlar çıkar, oğlunun ilişkisini öğrenen babası sinirle Shu Nian’a zarra vermek ister. Zorla da olsa efendisi, çocukluktan beri elince evcil bir hayvan gibi oynadığı kölesine âşık olur. Aşkını itirtaf etmek zorunda kalır. İkinci versiyonda ise, Ke Lou filmde daha fazla yer alır. Şirket hisselerini Shu Nian’a devreder. Çünkü şirketten ve aileden kovulur. Bu sırada eşcinsel kimliğini reddeden Xie, Shu’yu kovari Kaza geçiren ve yüzünde boydan boya iz kalan Shu kaçar ve saklanır. Onu sevdiğini ve artık kaybetmek istemeyen Xie sevgilisini bulmak için araştırmaya başlar.

Uncontrolled Love 1 ve 2 Gay LGBT BL Film

Uncontrolled Love

İnceleme Yorum

Film içeriği ile ilgili fazla sürpriz kaçırıcı vermek istemedim. Genel olarak konunun iki farklı versiyonda işlenmesi, sevildiğini anlamayan efendi rolü yapan Xie iyi bir oyunculuk sergiliyor. Özellikle gay olduğu halde çocukluktan beri yanınd olan beraber yatıp uyudukları arkadaşını öteki gören efendinin psikolojisi önemlidir. Eşcinsel bireyler bazen birbirlerini anlamazlar. Filmde toplumun eşcinselliğe, bakışı da şirket içindeki liderlik konumuna etkilidir. Gay sevgili, LGBT gay aşk yani BL kategorisindeki film izleyiciyi tatmin edecektir. İnsnalar bazen birbirlerini anlamak istemezler. Cinsel kimliğin reddedilmesi insanı değiştirmez. Kişi her zaman aynı cinsel kimlikte kalır.

Diziye puanım mydramalist

7.4
TOPLAM PUAN
Konu: 8
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBTQ Tema: 8
Uncontrolled Love

Yorumlar

WORDPRESS: 0