Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series)

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series)

Sevgilisinden ayrılan ve hâlâ eski sevgilisini unutamayan Kim, üzgün olduğu bir günde kendini bir yabancının kollarına atar.

Minato Shouji Coin Laundry (2022) Japon BL
Paint with Love Tayland BL Eşcinsel Konulu Dizi
Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi

Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series). Asıl adı “Mafia’s Bad Love” olan web romanından uyarlama dizi 12 bölüm. LGBT dizi, gay dizi, gay sevgili, eşcinsel aşk, boys’love, BL kategorilerindeki dizi Ortalama 45 dakika uzunluğunda. Gay mafya lideri, temasını da içeren LGBT gay, eşcinsel temalı dizi BL izleyicisi için ortalamaya yakın bir dizi olacaktır. Asya LGBT gay temalı diziler, Tayland yapımı BL diziler çoğunlukla (roman uyarlaması olsa bile) oldukça basit kalıplar içeriyor olabilir.

Daha fazla LGBT temalı dizi, film izlemek ve izleme listenizi oluşturmak için yukarıdaki bağlantıları ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede içerik üretmek ve yazar olmak ya da siteye sadece içerik göndermek için kırmızı düğmeye dokunarak bilgi alabilirsiniz.

Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series)

Sevgilisinden ayrılan ve hâlâ eski sevgilisini unutamayan Kim, üzgün olduğu bir günde kendini bir yabancının kollarına atar. BDSM seven bu yabancı adam mafya lideri Kamol’dur. Kamol, istediği ilişkiyi bir türlü bulamayan, değişik fantezileri olan biridir. Fakat o gece Kim, tüm isteklerini kabullenir ve hoşuna gider. Güzel bir birliktelik yaşadıkları gecenin sabahı Kim, hızla otelden uzaklaşır ve o geceyi unutmak ister.

İşe gitmeyince sahibi olduğu reklam şirketindeki arkadaşlarını endişelendirir. Bir yandan da eski aşkını düşünürken bu eskiyi unutmak için sığındığı bu tuhaf adam ve geceyi düşünür. Kamol, Kim’in tüm bilgilerini çoktan öğrenip evine, iş yerine sürekli gelir. Kim’den hoşlanmıştır. Fakat Kim, kolay kolay onunla olmak istemez. Hâlâ eski sevgilisini özler ve mafya lideri olarak gördüğü bu adamın hareketleri ve yaşamından korkar.

Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series)
Unforgotten Night

Kamol, bir yandan Kim’i korumak için adamlarını görevlendirirken diğer yandan mafya işleri ile uğraşır. Fakat, ileride Kim için yeni tehditler çıkacaktır. Kamol, en yakınındaki kadın başta olmak üzere gelecek tehlikelerden sevgilisini koruyabilecek ve onun da kendisini sevmesini başaracak mıdır?

Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series)
Unforgotten Night (2022)

LGBT gay, eşcinsel mayfa konulu klasik Taylan dizilerinden. Tabii ki web romanının içeriğini bilmeden yaptığımız yorum pek anlamlı olmayacak. Fakat dizide ne yaptığı anlaşılmayan bir suç teması var. Bir yereli basar, birilerinin işini bitirirler fakat nedenini izleyici asla bilmez. Mafya teması için bir kurgu dizide neredeyse yok. Sadece birilerine haddini bildirirken görüyoruz. Dizi daha çok BL formatında ilerleyecek olan dizide izleyici ama mafyanın ne yaptığını anlayamayacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 6
Suç Tema: 6
BL Tema: 7
Unforgotten Night (2022) Tayland LGBT BL Dizi (TV Series)

Yorumlar

WORDPRESS: 0