Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL

Ji Won, ansızın işten çıkarılır. Yolsuzluk yaptığı için uzaklaştırılmıştır. fakat bu onun için haksızlıktır, saçma sapan bir suçlamadan dolayı işini kaybetmek tehlilesi ile karşı karşıyadır.

Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
Dead Friend Forever DFF Tayland BL Dizi

Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL. Webtoon LGBT gay dizileri etiketine sahip 10 bölümlük dizinin her bölümü ortalama 35 dakika uzunluğunda. Asya BL dizileri ve özellikle Kore (Korean BL Seris) seven izleyici için ortalama bir yapım. Dizi bir ana konu ve bir de yan konu da erkeklerin aşkını ve yaşamlarını, birbirleri ile olan ilişkilerini konu ediniyor. LGBT dizileri ya da gay dizileri temalarını seven izleyici için detaylar aşağıda.

Yüzlerce LGBT temalı filmler, gay aşk temalı diziler, Netflix yapımları ve belgesel programları için site menüsünü kullanabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmelere dokunarak en yeni ve ilgi çeken içeriğie erişim sağlayabilirsiniz. Yorum ve tavsiyeleriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

Unintentional Love Story 2023

Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL

Ji Won, ansızın işten çıkarılır. Yolsuzluk yaptığı için uzaklaştırılmıştır. fakat bu onun için haksızlıktır, saçma sapan bir suçlamadan dolayı işini kaybetmek tehlilesi ile karşı karşıyadır. İşi terkedip uzak ve sakin bir yere gitmeye karar verir. Bu sırada müdürü ile de temas halindedir. Gittiği yerde tesadüfen kırılan bir tabak yüzünden yaşamının değişeceğinden habersiz olan Ji Won yeni biriyle tanışır.

Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Unintentional Love Story (2023)

Sessiz, neredeyse hiç bir insanla temas kurmayan ve oldukça katı biri olan Yoon Tae’nin dükkanına giderek tabak alacaktır. Fakat bu ilginç ve kendini çömlekçiliğe adamış adamın aslında patronunun yıllarca aradığı adam olduğu anlayan Ji Won’un yeni bir görevi dah avardır. Bu adamı ikna edip tekrar şirkete dönmesi için çalışacaktır. Fakat bu kısa yolculuğunda Ji Won gizliden gizliye bu yabani adama âşık olacaktır.

Diğer yandan çalıştığı kafenin sahibi de yıllardır araları çok iyi olan iki arkadaşın ilişkilerini konu eniyor. Bu yabani çömlekçi neden kendini herkesten izole etmiştir? Aynı kırgınlığı bu defa ona Ji Won’un da yaşatması olası mıdır? Bir kaç hafta içinde her şeyi raporlayıp tekrar işinin başına dönecek olan Ji Won ve Yoon Tea kendini aşacak ve yeni bir yaşam kuracak mıdır?

Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Unintentional Love Story (2023)

Dizi bildiğiniz tipik bir Güney Kore LGBT gat temalı yapım. Genel olarak daha yetişkinlerin iş yaşamı ile birlikte aralarındaki ilişkileri anlatan karakteristik bir tapım. Webtoon uyarlamaları da genellikle birbirine benzer. Dizide sanat, çömlekçilik gibi temalar kullanılsa da fazla derinliği olmayan Korean BL izleyicisine ortalamaya yakın bir izleme keyfi sunacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL tema: 6
Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL

Yorumlar

WORDPRESS: 0