Uzaylılarla Nasıl İletişim Kurulur?

Ana SayfaGizem MitolojiUFO ve Uzaylılar

Uzaylılarla Nasıl İletişim Kurulur?

Bizimle nasıl iletişim kuruyorlar?

Artık şundan eminiz ki evrende yalnız değiliz. Dünyadışı varlıklarla iletişim bir gün gerçekleşecek fakat biraz daha bilinç sahibi olmalıyız.

Galaktik Diplomasi Kitabı ve Dünya Dışı Varlıklar
Tanrıların Alaca Karanlığı Özeti İncelemesi
Dünya Dışı Varlıklar ve Eski Çağlarda Uzaylı Teknolojisi

Uzaylılarla iletişim nasıl kurulur? Karşılaşma türleri nelerdir? Cağlar boyunca UFO ve göksel ziyaretçiler yani uzaylılar dünyayı ziyaret etmiş, insanlara yol göstermiş ve insanlarla birlikte savaşmıştır. Daha sonraları bağlantı tamamen kesilmiş, uzaylılar dünyayı terk etmiştir. İnsanlar ise uzaylıların geldikleri yıldızlara ve gökyüzüne bakarak tapınmaya başlamışlar. Ta ki tekrar karşılaşma ümidi içinde olarak…

Pek çok medeniyet, kutsal kitaplar, mağara resimleri, kil tabletler, hitabeler, hiyeroglif üzerinde UFO ve uzaylılar, uzay araçlarına rastlanır. Tüm toplumların mitolojilerinde yaratılış destanlarında uzaylıların ya da dünya dışı bir müdahalenin izleri vardır. Günümüzde de kullanılan çoğu yüksek teknoloji aslında dünya dışı varlıklardan alınan teknolojiler olduğu da araştırmacılar tarafından sıklıkla dile getirilir.

iki uzaylı beyaz ırk insnala iletişim kuruyor
Uzaylılarla İletişim

Aslında biz değil onlar bizimle iletişim kurar. Tabii ki seçilmiş insan yüksek bilinç seviyesinde olmalı ve dünyasal dogmalar ve önyargılar taşımamalı ve kesinlikle barış sever ve yaşamda, evrende büyük bir çeşitlilik olduğunu kabul etmelidir

Uzaylılarla İletişim Nasıl Kurulur?

Göksel ziyaretçiler tarih boyunca melekler, gökten inenler olarak adlandırılmışlardır. Evrendeki yıldız sistemleri yaşamla doludur. Daha gelişmiş bilinç seviyesindeki, teknoloji ve zihinsel olarak çok ilerideki galaktik ırklar insanlarla sürekli iletişim halindedirler. Alı konma, uzay araçlarını görme, birebir ve zihinsel iletişim gibi çeşitler de vardır. Genellikle iletişim için beş yol kullanırlar.

Uzaylı çocuklar elele tutuşmuş dünyadalar
Uzaylı İletişim

Uzaylılarla Karşılaşma Türleri

Karşılaşma türleri sıralaması aşağıdaki gibidir. Ünlü astronom Dr. J. Allen Hynek bir sınıflandırma yapmıştır. Hynek sınıflandırmasına göre uzaylılarla iletişim kurma ya da karşılaşma türlerini sıralamamıştır. İlk üç maddeye daha sonra iki madde daha eklenerek karşılaşma türleri 5’e yükselmiştir.

  • Birinci Türden Yakın Karşılaşma: UFO’ye 150m kadar yaklaşma
  • İkinci Türden Yakın Karşılaşma: UFO’ların bıraktıkları etkiler. Bir yerde iz bırakması, TV sinyallerini ya da telefon sinyallerini kesmesi, insan vücudundaki izler.
  • Üçüncü Türden Yakın Karşılaşma: UFO içindeki dünyadışı varlığın görüntülenmesi ya da görülmesi
  • Dördüncü Türden Yakın Karşılaşma: Temasçılar ya da alıkonma ile uzaylı aracına alınarak uzaylılarla bağlantı kurmadır.
  • Beşinci Türden Yakın Karşılaşma:  İstenildiği zaman dünya dışı varlık ile temasçının karşılıklı olarak birbirleri ile görüşebilmeleridir.

İletişim türleri için kaynak: Erhan Kolbaşı, Galaktik Diplomasi adlı kitapta meraklıları için ilginç hatta mantık sınırlarında gezen iddialara ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması