Venus in the Sky Tayland LGBT BL Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Venus in the Sky Tayland LGBT BL Temalı Dizi

Üniversiteyi bitiren iç mimar Venus, ağabeyinin evinde kalmaya devam eder. Bu sırada ağabeyi de yeni sevgilisi ile birlikte aynı evde yaşamaya başlarlar.

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
I Will Knock You (2022) Tayland LGBT BL Dizi
My Tooth Your Love (2022) Tayvan BL Dizi

Venus in the Sky Tayland LGBT BL Temalı Dizi. 2023, tayland yapımı 10 bölümlük BL dizi. Ortalama 1s 13 dakika gibi uzun bölümlere sahip dizi gay aşk, gay sevgili gibi etiketlere dahip. BL izleyicisi yine lüks evlerde geçen gerçeklik teması olmayan klasik bir (Thai BL series) Tayland BL izleyecek. Dizi ayrıca komedi, eski sevgili gibi etiketlerede sahip. Şimdi dizinin konusuna geçelim.

Venus in the Sky Tayland LGBT BL Temalı Dizi

Üniversiteyi bitiren iç mimar Venus, ağabeyinin evinde kalmaya devam eder. Bu sırada ağabeyi de yeni sevgilisi ile birlikte aynı evde yaşamaya başlarlar. Venüs, zamanının çoğunu ağabeyinin marketinde geçirir. Mobil siparişleri ulaştırma işinin yapar. Markette işler arada bir zorlayıcı olabilirken ağabeyine yardımı dokunur. Birgün yine bir sipariş götürürken, yakınlardaki bir hastanede doktorluk yapan Sky’ı görecektir.

Venus in the Sky Tayland LGBT BL Temalı Dizi
Venus in the Sky 2023

Sky, Venus’ün eski sevgilisidir. Üniversite döneminde birlikte olmuş ve sonra ayrılmıştır. Yıllardır birbirlerini görmemiş olsalar da Sky, eski sevgilisi ile ilgilenmeye başlayacaktır. Fakat elde eidilmesi zor biri olan Venus, Sky’dan kaçacak ve onu görmek istemeyecektir.

Markete sık sık gelip, adeta abonesi olan, sürekli çiçek, mekttup gönderen Sky, Venüs’ün ağabeyi ile de tanışmış ve kaynaşmıştır. Her fırsatta eski sevgilisinin ilgisini çekmek ve yeniden başlamak isteyen genç doktor, hastanede arkadaşlarının da yardımını alacaktır. Dizi iki eski sevgilinin tekrar birlikte olup olmayacakları üzerine kurulmuş komedi temasının yüklü olduğu bir yapım.

BL ya da LGBT temalı dizi izleyicisi için yine klişe ya da basma kalıp bir Tayland dizisi. LGBT temalı Taylan dizileri (Thai BL series) izleyicisi basit, sıradan bir dizi izleyecek. Özellikle lüks mekanlar, bol makyajlı bilindik oyuncular ile ciddi bir yapım izilemek isteyen izleyici diziyi geçebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Venus in the Sky 2023

Yorumlar

WORDPRESS: 0