Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi

Talay, kendini ansızın yeni bir bedende yeni bir evrende bulur. Bir hastane odasında, tanımadığı ama anne babası olduğunu iddia eden insanların arasında uyanır.

My Stand-In LGBT Temalı Tayland BL Dizisi
Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi
My Dear Gangster Oppa Tayland LGBT BL Dizi

Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi. LGBT gay film 12 bölüm ve ortalama 55 dakika uzunluğunda. Tayland yapımı BL (boy’s love) konulu dizi paralel bir evrende geçiyor. Çoklu gerçeklikte geçen bir eşcinsel aşk, gay sevgili, gay dizi kategorilerindeki yapımı GMM 25 yayınlıyor. Asya yapımı LGBT konulu aşk dizileri, gençlik aşkı, gizem, fantastik yapımlar oldukça fazla. BL izleyicisi için fantezi ve fantastik bir paralel evren yolculuğu, beden değiştirme konulu dizi olacak.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi, film, animasyon, televizyon şovları, Netflix orijinal LGBT yapımları için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Kırmızı düğmeyi kullanarak yazar kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Siteye içerik üreticisi aranıyor.

Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi

Talay, kendini ansızın yeni bir bedende yeni bir evrende bulur. Bir hastane odasında, tanımadığı ama anne babası olduğunu iddia eden insanların arasında uyanır. Kendi evreninde oyunculuk yapmak ister. Alt rollerde oynar. Hayran olduğu başrol oyuncusuna hayran olduğunu da gizlerken birden bire kendini tanımadığı bir evrende Tess’in bedeninde bulur. Artık çok farklı biridir.

Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi
Vice Versa (2022)

Çok zengin bir film yapımcısı ailenin çocuğudur artık. Yeni arkadaşları, işi vardır. Fakat kısa zamanda kendi başına gelenlerin başkalarının da başına geldiğini öğrenir. Evren ve beden değiştiren paralel evrene geçen onlarca insanın olduğu öğrenir. Hastane hemşiresi Phuwadol, Talay’ı yani Tess’i beden değiştirenlerin kurduğu bir yere götürür. Burada herkes kendi eşini yani anahtarını bulmalıdır.

Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi
Vice Versa (2022)

Bu arada yazar ve senarist Tun ile tanışan Talay kısa sürede ondaki gizemi çözecektir. O da kendisi gibi beden değiştirerek bu evrene yani paralel gerçekliğe geçmiştir. Talay ile Tun birbirlerinin anahtarı olabilecek midir? Talay, kendi evrenlerinde Tun’ın kim olduğunu da çok merak etmektedir. Bu onun için önemli bir sürpriz olarak kalacaktır.

Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi
Vice Versa (2022)

LGBT konulu Tayland dizilerinde olduğu şatafat, lüks, kusursuz evler, kusursuz yaşamlar bu dizide de var. Yaşamın, şehirlerin, insanların yaşamlarının % 100’ünün dizideki gibi olduğunu düşünmek zor. Dizinin fantezi temasından bahsetmiyorum. Fantezi teması BL yapımlarda çok kullanılır. Sadece ışıltılı yaşamlar galiba her Tayland BL yapımlarının sorunu.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Fantezi Tema: 7
Vice Versa (2022) Tayland LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0