VIP Only Tayvan LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

VIP Only Tayvan LGBT BL Dizi

İki kitap çıkaran çok satanlar listesinde olan başarılı genç yazar Liu Li yazmaya çalıştığı son romanında oldukça başarısızdır.

Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Jun & Jun (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi
If It’s With You Japon Manga Uyarlaması BL Dizi

VIP Only Tayvan LGBT BL Dizi. LGBT temalı, BL Tayvan dizisi. Dizi 10 bölüm. Nov 24, 2023 – Jan 19, 2024 tarihleri arasında izleyici ile buluşan yapım, gay aşk, gay sevgili, yazar, yemek, restoran temalarında. Drama izleyici için sakin ve basit bir BL öyküsü sunacak.

LGBT temalı daha fazla film, dizi, asya yapımları, Prime Video, Netflix LGBT yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. HIz düğelere dokunarak en yeni içeriği hızlı görebilirsiniz. Yorum ve önerileriniz için yorum panekini kullanabilirsiniz.

VIP Only 2023

VIP Only Tayvan LGBT BL Dizi

İki kitap çıkaran çok satanlar listesinde olan başarılı genç yazar Liu Li yazmaya çalıştığı son romanında oldukça başarısızdır. Bir türlü kitabı bitirememektedir. editörü baskı yaparak kitabı tamamlamasını istese bir ütlü başarılı olmayan Liu Li ilham gelmesini beklemektedir. Sürekli olarak oturduğu dairenin alt taktındaki restoranda vakit geçiren Liu Li için editörü bir çözüm bulmuştur.

VIP Only Tayvan LGBT BL Dizi
VIP Only

Bir sevgilisi olmasığı için başarısız olduğunu düşünen arkadaşı ve editörü Liu Li için birilerini ayarlasa da olmaz. Sonunda restoran sahibini keşfeden editör, Liu Li için ideal sevgiliyi bulduğunu düşünür. İkisi zaten gün boyuınca birlikte restorandadır.

Restoran sahibi Gu Jing yardımcısı Liu Da Ren ile uzun süredir restoran işletir. Yemek yapmaya başlayıp eski işini bırakan Gu Jin, daha önce danışmanlık ve reklam işinde en iyilerdendir.

Artık birbirleri ile tanışan iki yalnız adam gittikçe birbirlerini keşfedecektir. Gu Jing yeni romanını yazması için oldukça değerli tavsiyeleri gelecekteki sevgilisi Lui Li’ye verecektir. Basit bir konusu olan Tayvan BL dizisi bilindik, yazar, yemek pişirme oldukça çok karşımıza çıkan temalarda. Bu temalardan bıkmayan izleyici için basit ve belki de gereksiz gelecek bir BL yapımı.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0