War of Y (2022) Taylan BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

War of Y (2022) Taylan BL Dizi

Genel olarak izlenilebilir ve 20 bölümlük bir dizi konusu itibari ile izleyiciyi sıkacak gibi. Konulara gelecek olursak birbirine âşık olan BL oyucuları, yükselmek için yönetmeni ile anlaşarak rol arkadaşı ile sahte bir aşk oynama hikayesi dizinin ilk 10 bölümünün konusu diyebiliriz.

Gen Y 2020 BL Gay LGBT Konulu Taylan Tv Dizisi
Where Your Eyes Linger Aysa Kore Gay LGBT Dizi
Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi

War of Y (2022) Taylan BL Dizi. 20 bölüm dizi ortalama 45 dakika. Asya LGBT gay temalı dizilerde oldukça büyük bir payı olan Tayland gay dizileri kategorisine de giren dizi izleyicisi için öncelikle karışık bir konuya sahip. Belki ilk bölümlerdeki karakter kalabalığı diziyi izlemeyi az da olsa zorlaştırabilir. Fakat Dizi bildiğimiz klasik Tay BL (boys’ love) dizilerindeki temaları da kullanıyor. Bu defa farklı öyküler var. Gay sevgili, gay aşk, Y sektörünün içindeki çatışmalar, yalanlar, oyuncuların yükselme hırsı konu ediliyor.

LGBT gay temalı filmler, eşcinsellik konulu yapımlar, diziler, Netflix yapımları ve daha fazlası için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede içerik üretmek ister misiniz? Ayrıntılar için kırmızı düğmeye dokunun.

War of Y (2022)

War of Y (2022) Taylan BL Dizi

Dizi farklı öykülerden oluşuyor. Her öyküde Y sektöründeki karmaşa ve insan ilişkileri anlatılıyor. BL dizi oyuncuları ünlü olmak için, partnerlerini ve rakiplerini en acımasız şekilde ezebiliyor. Yapımcılar, yönetmenler projelerinin devamı için acımasız olabildiği gibi oyuncular da yalanlar içinde etrafındakileri kandırabiliyor. Dizi BL film sektörünü konu edinen öykülerden ibaret. Bazı bölümler sıkıcı hatta akıcılık bakımından oldukça durağan olabilir. İzleyici ilk bölümlerdeki kalabalık karakter havuzunda boğulacağı kesin.

War of Y (2022) Taylan BL Dizi
War of Y (2022)

Genel olarak izlenilebilir ve 20 bölümlük bir dizi konusu itibari ile izleyiciyi sıkacak gibi. Konulara gelecek olursak birbirine âşık olan BL oyucuları, yükselmek için yönetmeni ile anlaşarak rol arkadaşı ile sahte bir aşk oynama hikayesi dizinin ilk 10 bölümünün konusu diyebiliriz. Yine diğer bölümler de benzer biçimde oyuncuların tavırları, iç dünyaları, kaçamakları, yalanları ile devam ediyor. İzleyici kendini bir nevi entrikalarla dolu pembe dizileri izler gibi hissedecektir.

War of Y (2022) Taylan BL Dizi
War of Y (2022)

BL izleyicisi için tabii ki önemli olan oyunculardır. Konu ve içerikten çok izleyici çekici, bol makyajlı erkek oyunculara odaklanır. Burada da öyle bir durum var. BL izleyicisi akıcı bir aşk, yerine karmaşa, entrika, kavga izleyecek. Yani bilindik narin, eşcinsel karakterler, saf gayler ve tam zıttı da izleyiciye sunuluyor. Dizi hakkında söylenecek pek bir şey yok gibi.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL tema: 7
War of Y (2022) Taylan BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0