We Are 2024, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

We Are 2024, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Roman uyarlaması dizi üniversite arkadaşlığı odaklı. Gençlik dizilerinden. İzleyici için bilindik görüntü yönetimi, bilindik bir konu olacak.

Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi
Love is Better the Second Time Around Japon BL Dizi
Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

We Are 2024, Tayland LGBT Temalı BL Dizi. 16 bölümlük BL roman uyarlaması Tayland disizi 45 dakika uzunluğunda. Dizi LGBT aşk, gay sevgili, eşcinsel aşk, BL okul dizileri, Tayland BL Dizileri (Thai BL series) etiketlerinde. Gecelik aşkı, okul arkadaşları gibi etiketleri de olan dizinin konusu ve yorumuna geçelim.

Daha fazla LGBT temalı film, dizi, Asya BL dizileri, Netflix, Prime Video orijinal yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Ne düşündüğünüzü önemsiyoruz, yorumlarınızı ve dizi önerilerinizi yorum panelinden yazabilirsiniz.

We Are 2024, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Roman uyarlaması dizi üniversite arkadaşlığı odaklı. Gençlik dizilerinden. İzleyici için bilindik görüntü yönetimi, bilindik bir konu olacak. Özellikle aşırı makyajlı yüzlerin ışıltısı ve parlayan yüzler izleyiciyi rahatsız edecek. Bunlar artık bilindik Tayland BL dizi halleri diyebiliriz.

Okulda geçen ve tesadüfi aşklara yer verilen dizide, oldukça fazla gay karakter var. Neredeyse bütün arkadaşlar gay ve hepsi de aşkı bulma yolunda. Dizi her ne kadar izleyiciye zorla lüks ve Taylan’ın gerçek yüzünden ayrı bir mekan ve çevre sunsa d izleyici bu duruma zaten alıştı.

We Are 2024, Tayland LGBT Temalı BL Dizi
We Are 2024

Güzel sanatlar öğrencisi Peem çok önemli olan hazıladığı son çalışmasını sergiye hazır etmek için aceleyle kampüsün içinden sergi salonuna giderken mühendislik fakültesi öğrencisi Phum’un fırlattığı topla tablosunu mahveder. Bütün çalışması mahvolan Peem, hayalarına sert bir tekme attığı Phum’u oracıkta etkisiz hale getirecektir.

Daha sonra tekrar bir araya geldiklerinde Phum karşılık olarak Peem’den kölesi olmasını isteyecektir. Kölelik oyunu devam ederken birbirlerine iyice yaklaşan ve vakit geçiren ikili artık arkadaş olmuştur. Arkadaşlıkları birbirlerinden hoşlandıklarını farkettikleri anda aşka dönüşecek midir? Yoksa araya başka olaylar ve kişiler girecek midir?

Diğer yandan üç farklı çift de arkadaş grubundan birbirlerini keşfetmeye başlamıştır. LGBT temalı dizi okul dizileri seven izleyici için ortalama bir seyir kalitesi verecek. İzleyici, Pond Naravit Lertratkosum (Phum) ve Phuwin Tangsakyuen (Peem) oyuncularını 2022 Never Let Me Go, 2021 Fish Upon the Sky, 2023 Our Skyy 2 BL dizilerinden hatırlayacaktır.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
BL Tema: 7
We Are 2024 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0