Wedding Plan (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizi.

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Wedding Plan (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizi.

İzleyici düğün, eş cinsel evliliği gibi temaların olduğu BL dizisini büyük ihtimalle sevecek. Komedi, gay aşk, BL dizi etiketlerindeki yapım ortalamaya yakın bir izleme kalitesi sunan bilindik konudaki bir roman uyarlaması denilebilir.

Kamisama no Ekohiiki Japon BL LGBT Dizi
Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi
Love in Spring (Spring of Crush) (2022) BL Dizi

Wedding Plan (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizi. Roman uyarlaması 2023 yapımı 7 bölümlük Tay (Thai BL series) dizisi yaklaşık 45 dakikalık bölümler biçiminde izleyiciye sunuluyor. Gay aşk, hay sevgili, eş cinsel sevgili; girls’ love, lezbiyen karakter gibi LGBT temalarını da içeren dizi izleyici için bilindik bir konu olsa da okul/üniversite dizileirnden sıkılan izleyici için bir değişiklik olabilir.

Thai BL Series Wedding Plan

Site menüsünden yüzlerce LGBT filmler ve diziler; belgeseller ve diğer yapımlara erişebilirsiniz. Yaukarıdaki renkli düğmeler sizi en seçkin içeriğe davet ediyor. Lütfen yorum yazmayı unutmayın. Ne düşündüğünüzü merak ediyoruz!

Wedding Plan (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Düzenli bir ikişiliği olan ve iş bitirici olarak tanına düğün organizatörü Nuea, oldukça başarılıdır. İşini en iyi şekilde yapanlardandır. En son düzenlediği eş cinsel bir çiftin düğününden sonra yeni bir düğün organizasyonu işi alacaktır. Lom ve Yiwa üç ay sonra evlenmek için düğün yapmayı planlarlar. Nuea, sevgili çifte randevu verecek ve görüşme başlayacaktır.

Üç ay gibi kısa bir sürede müşterilerin istediği düğünü yapmak imkansızdır. Fakat Lom, ısrarcıdır. Düğün organizasyonu için Nuaea’nın etrafındadır. Her yere berabaer giderler ve düğün için seçimleri çoğunlukla Yiwa değil Nuea yapacaktır. Lom, genç adamı bu şekilde yönledirir.

Wedding Plan (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizi.
Wedding Plan (2023)

Aslında düğünün sahte olduğu Lom’un lezbiyen çift arkadaşlarından yardım istediği de seyirci için sürpriz değildir. Yiwa, bu oyunda arkadaşı ile birliktedir. Lom, bu şekilde bir önceki düğünde gördüğü ve cazibesine kapıldığı düşün organizatörünü kendisi ile sevgili olmaya, kendisini tanımaya zorlayacaktır. Zaten Nuea’nın da buna “dünden razıdır.”

İzleyici düğün, eş cinsel evliliği gibi temaların olduğu BL dizisini büyük ihtimalle sevecek. Komedi, gay aşk, BL dizi etiketlerindeki yapım ortalamaya yakın bir izleme kalitesi sunan bilindik konudaki bir roman uyarlaması denilebilir. Çok beklentisi olmayan BL izleyicisi için zaman geçirmek adına izlenilebilir. Son olarak dizide lezbiyen çift ile evlenmek isteyen gay çiftler de ara ara yan öykü olarak izleyicinin karşısına çıkıyor.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
LGBT BL Tema: 7
Wedding Plan (2023)

Yorumlar

WORDPRESS: 0